Вразлива тварина з сімейства котячих не могла рухатися після огидного нападу, Кішка «цілком заціпеніла» і змерзла після того, як її облили фарбою.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «DailyStar»

Кішка була «нездатна рухатися» після того, як волонтер притулку для тварин виявив її повністю облитою білою емульсійною фарбою на узбіччі дороги.

Волонтер розповіла про стан кошеня, коли знайшла його, і назвала його випробування «жахливим».

Вона пояснила: «Вона просто лежала в канаві на морозі і не могла рухатися, тому що фарба висохла. Кошеня трясло. На ній була фарба, яка затверділа, тому була абсолютно нерухома».

Популярні новини зараз
У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Російські окупанти порадували ЗСУ видовищною самоліквідацією: премія Дарвіна знайшла своїх лауреатів Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Кошеня було знайдено облитим білою фарбою на узбіччі
Кошеня було знайдено облитим білою фарбою на узбіччі

4 The Love of Cats Rescue, некомерційна організація з Ротерхема, метою якої є переселення котів та кошенят по всьому Південному Йоркширу, оглянула кошеня, перш ніж знайти їй новий будинок.

Декілька благодійних організацій виступили проти інциденту з Cats Protection, благодійною організацією, заснованою в 1927 році, яка допомогла переселити понад 1,5 мільйона кішок. Вони закликають усіх, хто має інформацію, повідомити про цей інцидент і зв'язатися як з поліцією, так і з RSPCA.

Кошеня, на щастя, знайшло новий будинок після жорстокого нападу
Кошеня, на щастя, знайшло новий будинок після жорстокого нападу

RSPCA, найбільша благодійна організація захисту тварин у Великобританії, засудила інцидент і заявила, що вражена.

Представник RSPCA сказав: «Це звучить абсолютно жахливо, і ми вдячні представнику громадськості, який врятував це беззахисне кошеня від такої жорстокості, і ми раді чути, що вона йде на виправлення».

Нагадаємо, що нова гра про безпритульних кішок захопила мережу.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у мережі показали нещасного котика двома особами.