Домовласниця так втомилася від духу її покійної мачухи, що живе в її холодильнику, що вирішила спробувати перевезти техніку до нового будинку.

Дану публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

Відомо, що плакати, що рекламують пристрій, з'явилися у багатьох місцях Лондона.

В оголошенні йдеться: «У моєї мачухи трапився серцевий напад на підлозі нашої кухні під час грози, і її душу було перенесено до комп'ютерного блоку нашого розумного холодильника. З того часу вона ненав'язливо підколювала мене, коментуючи, скільки шматочків сиру я з'їла чи правильно я щось закрила. Мені починає здаватися зовсім нерозумним, що вона вирішила жити у нашому холодильнику, засуджуючи мене за мої кулінарні рішення. Вона має піти. Крім душі всередині, сам холодильник знаходиться в повному робочому стані, і я впевнена, що пристрій був би набагато зручнішим».

Чудова реклама холодильника (Зображення Метт Мьюїр)
Чудова реклама холодильника (Зображення Метт Мьюїр)

Популярні новини зараз
Бізнесмен Ярославський не дотримався обіцянки і не продав яхту для відновлення Харкова: дружина з подругами смакує шампанське В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

Всім заінтересованим особам пропонується дзвонити за номером, вказаним унизу плаката.

Проте з того часу з'ясувалося, що номер у нижній частині оголошення насправді належить виставковій залі кухонь у Воксхолі, Лондон.

Робітники отримали «близько 100 дзвінків» з питаннями про «проклятий холодильник».

Деякі користувачі Твіттера припустили, що все це було розіграшем, один із них написав: «Схоже, це повний розвод!»

Крім цього, плакат біля станції Old Street було помічено 1 серпня.

Хоча ця історія здається дуже дивною, знайшлося чимало людей, які питали про "проклятий холодильник".

Нагадаємо, що мисливці за привидами розповіли про жахливу зустріч у церкві.