Нова система дозволяє легше виявляти події приливних руйнувань та наднових, показуючи мільярди потенційно цікавих об'єктів, що видають сучасні дані.

Цю інформацію надали на порталі «DailyStar»

Наразі вчені вважають, що результати можуть призвести до виявлення більшої кількості космічних аномалій, включаючи нові наднові зірки та інші далекі та екстремальні об'єкти.

Зрозуміло, що система дозволяє вченим краще аналізувати величезну кількість даних, які щодня одержуються з неба, щоб зосередитися на найінтригуючіших речах.

Астрономи загрузли в дуже великій кількості даних, виділяючи мільярди потенційно цікавих об'єктів.

Популярні новини зараз
Головне за день 5 жовтня: деокупація Луганщини, мобілізація сліпих на росії, військовий облік жінок та кривавий ювілей путіна Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Zwicky Transient Facility (Зображення Паломарська обсерваторія)
Zwicky Transient Facility (Зображення Паломарська обсерваторія)

Але можливості просіювання штучного інтелекту використовувалися для пошуку цікавих об'єктів на зображеннях північного неба, зроблених Zwicky Transient Facility або ZTF.

Системі ШІ було надано низку зображень і поставлено завдання виявити аномалії — фраза, яку вчені називають рідкісними об'єктами, такими як події приливної руйнації та наднові зірки.

11 аномалій були згодом виявлені за допомогою системи, перш ніж були перевірені вручну.

Марія Пружинська, співавтор статті та науковий співробітник Астрономічного інституту сказала: "Це означає, що існуючі алгоритми пошуку можуть бути покращені, щоб не пропустити такі об'єкти".

Zwicky Transient Facility (Зображення Паломарська обсерваторія)
Zwicky Transient Facility (Зображення Паломарська обсерваторія)

Вчені також заявили, що алгоритм можна використовувати більш універсально, щоб допомогти знайти будь-які цікаві астрономічні об'єкти, а не лише незвичайні наднові зірки. Вони також передбачають, що одного разу вони зможуть знайти зовсім інші види об'єктів, використовуючи аналогічний ШІ, який шукатиме ці аномалії.

Як раніше повідомляв портал "Знай", експерт заявив, що спілкувався з ним і повідомив, де вони живуть на Землі.

Нагадаємо, чоловік стверджує, що його вкрали прибульці.