Деякі глядачі репортажу ВВС, що показує похорон королеви, схоже, пропустили історичне опускання труни монарха.

Цю інформацію надали на порталі «DailyStar»

Глядачі, які спостерігали за тим, як королеву спускали до Королівського склепу після служби у каплиці Святого Георгія, були стурбовані тим, куди поділася труна.

Місцем упокоювання Її Величності нині є Королівський склеп, де вона перебуватиме перед приватною службою.

Труна була опущена в склеп під час служби після того, як її державні інструменти були зняті з труни, коли були зачитані її титули.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Труна королеви залишиться в Королівському сховищі до його належного поховання в Меморіальній каплиці короля Георга VI.

Але деякі користувачі, які спостерігали за труною будинку, були спантеличені тим, де він опинився, оскільки трансляція була відключена від церемонії спуску.

Деякі глядачі пропустили історичне опускання труни
Деякі глядачі пропустили історичне опускання труни

Один користувач зайшов у Твіттер і написав: «Я не знаю, чи це були ті самі кадри на всіх каналах, але той, який я дивився, не показав, як труну опускають у сховище… цікаво, чи це було навмисним рішенням».

Таємниця того, де виявилася труна, розкрита для жменьки користувачів соціальних мереж, які висловили стурбованість з приводу того, де вона опинилася.

Відповідаючи на первісне запитання про те, чи це було «навмисним рішенням» не показувати опускання, інший користувач написав: «Коли труну опускають, камера показує пастора чи королівську сім'ю. Я теж питаю, чи це правила?».

Інший користувач написав: «З глузду з'їхати».

Запаморочливе опускання труни знаменує собою кінець правління королеви Єлизавети II як монарх, коли лорд-гофмейстер зламав службову палицю над труною за кілька миттєвостей до того, як її опустили.

Як раніше повідомляв портал "Знай", загадковий символ у Меган Маркл спантеличив королівських експертів.