Трейлер останньої кіносаги Paramount Picture «Посмішка» отримав бурхливу реакцію у соціальних мережах. Глядачі назвали його «найстрашнішим» після перегляду моторошного трейлера.

Дану публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

Створений кіностудією Paramount Pictures фільм «Посмішка» — це страшний фільм про жінку, яка переживає химерні події після аварії.

Це слідує за доктором на ім'я Роуз Коттер, чиє життя набуває жахливого обороту, оскільки воно має зіткнутися зі своїм минулим, щоб впоратися з усіма дивностями навколо неї, оскільки її переслідує ненормальна постать, яка постійно усміхається їй.

Двохвилинний трейлер трилера викликав справжній ажіотаж у соціальних мережах, і фанати відзначили, наскільки «тривожним» виглядає фільм.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Кадр із нового фільму "Посмішка"
Кадр із нового фільму "Посмішка"

Один зляканий користувач написав у Твіттері: "Я просто жбурнув свій телефон через усю кімнату. ЩО ЦЕ БУЛО".

Другий поділився: "Немає нічого страшнішого, ніж люди, які посміхаються без причини", а третій додав: "Мені шкода, що цей фільм виглядає так, ніби він найстрашніший. Лише цей трейлер просто налякав мене до смерті".

Четверта людина написала у Твіттері: "Добре, 99% фільмів не лякають мене, але це може затягнути торт, чувак".

Один визначний момент із трейлера, який викликав у глядачів мурашки по шкірі, був під час сцени, коли жінка викривляє свою подовжену шию вгору ногами і дивиться у вікно автомобіля.

Як раніше повідомляв портал "Знай", Бред Пітт возз'єднається з Джорджем Клуні та Меттом Деймоном для нового фільму.

Нагадаємо, "Аватар 4" офіційно запущено у виробництво.