У кожного з нас різні способи прання білизни: хтось віддає перевагу рідкому проходу, хтось сипкий, хтось використовує кондиціонер для білизни, а хтось ні.

Ось на останньому потрібно зупинитися докладніше. Навіщо взагалі використовує кондиціонер для білизни і чи він потрібен при пранні? Давайте розбиратися разом.

Прання одягу, скріншот з відео
Прання одягу, скріншот з відео

Кондиціонер для білизни – це спеціальний засіб, який застосовується для покращення текстури та м'якості тканин. За словами експерта Кеті Кохун, директора з франчайзингових операцій Two Maids, кондиціонер створює тонкий шар хімічних сполук на волокнах, що зменшує тертя між ними. Це робить тканину приємнішою на дотик і гладкою.

Плюси

  • Підвищення м'якості та гладкості тканин.
  • Зниження статичної електрики.
  • Мінімізація зморшок, що робить речі акуратнішими.

Мінуси

  • Втрата природних властивостей тканини, таких як повітропроникність та вологопоглинання.
  • Згодом залишки пом'якшувача можуть негативно вплинути на міцність волокон та їх здатність вбирати вологу.

Кондиціонер для білизни, зображення з вільних джерел
Кондиціонер для білизни, зображення з вільних джерел

Популярні новини зараз
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця "Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Коли не варто використовувати кондиціонер

Хоча пом'якшувач добре підходить для більшості тканин, є випадки, коли його використання небажане. Наприклад, для спортивного одягу, рушників та виробів з вологовбирних тканин кондиціонер може знизити ефективність цих предметів, створюючи плівку, що перешкоджає поглинанню вологи. Також не рекомендується використовувати пом'якшувачі для речей з вогнестійкими властивостями, оскільки це може порушити їх захисні властивості.

Нагадаємо, що чисто, погладжено і невеликий секрет: навіщо господині стирають речі із фольгою.

Раніше ми повідомляли, що має зробити кожен: як убезпечити техніку від перепадів напруги під час відключення світла.