Зараз існує безліч процедур для вій: фарбування, ламінування, різні догляди...

Звичайно, хто не хоче витрачати гроші в салоні краси, той цілком ймовірно, купує сироватки для зростання вій... Але, ви можете цілком існувати без дорогих процедур і мати розкішні вії з гарним завитком і ми підкажемо вам, як.

Ламінування вій. Фото Freepik
Ламінування вій. Фото Freepik

Правильний догляд - це основа, де будується краса. Забудьте про грубе поводження з очима: терти їх після макіяжу не лише неефективно, а й шкідливо.

Очищення та захист

Одним із найважливіших кроків у догляді за віями є їх очищення. Інфекції та нарости на віях можуть стати причиною їхньої втрати, тому підтримання чистоти — запорука здоров'я. Для видалення макіяжу візьміть два ватяні диски, змочіть їх двофазною рідиною або натуральною олією, наприклад, абрикосовою. Прикладіть диски до очей на кілька секунд, щоб розм'якшити туш і тіні, а потім обережно видаліть макіяж, рухаючись вниз. Такий підхід не тільки збереже ваші вії, але й допоможе уникнути появи зморшок навколо очей.

Популярні новини зараз
Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву З 1 січня 2025 року отримуватимуть надбавку до пенсії: кому зі стареньких пощастить У платіжках за комунальні послуги з'явився новий рахунок: кому готувати більше грошей Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ
Показати ще

Макіяж, фото: Знай.ua
Макіяж, фото: Знай.ua

Олії для догляду

Не забувайте про корисні властивості олій. Абрикосова олія, наприклад, містить рицинолеву кислоту та незамінні жирні кислоти, які покращують кровообіг і сприяють зростанню вій. Використовуйте тонку паличку, щоб акуратно нанести олію по лінії зростання вій – це не тільки зволожить, але й підтримає їхнє здоров'я. Також варто звернути увагу на олію усьми, багату на вітаміни і алкалоїди, які живлять волосяні фолікули і зміцнюють вії.

Вітаміни на варті краси

Щоб ваші вії завжди виглядали бездоганно, важливо не тільки правильно наносити косметику, але й піклуватися про їхнє здоров'я зсередини. Один з найкращих способів зміцнити волосся та покращити стан шкіри та нігтів – це біотин. Цей вітамін групи B не просто модний тренд, а справжня знахідка для тих, хто мріє про гарні вії. Однак перед тим, як розпочати прийом добавок, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем: він допоможе визначити необхідне дозування саме для вас.

Вітаміни, які продовжують життя
Вітаміни, які продовжують життя

Попередній догляд

Коли справа доходить до макіяжу, не забувайте про важливість попереднього догляду. Підкручуйте вії перед нанесенням туші – це убереже їх від пошкоджень та ламкості. Якщо ви спочатку нафарбуєте вії, а потім вирішите їх підкрутити, це може призвести до неприємних наслідків. Особливо обережними слід бути, якщо ви забули змити макіяж напередодні. Ранкові маневри із завивкою можуть коштувати вам останніх вій! Тому завжди пам'ятайте: чистота – запорука здоров'я ваших вій.

Увага на вибір туші

Не менш важливим є і вибір самої туші. Віддавайте перевагу продуктам із зволожуючими компонентами, такими як пантенол та бджолиний віск. Ці інгредієнти не тільки додадуть вашим віям об'єм та вигнутий вигляд, але й забезпечать їм глибоке зволоження та захист. Міняти туш необхідно через кожні 3 місяці, навіть якщо не закінчилася стара.

Туш для вій виявилася небезпечною для здоров'я
Туш для вій виявилася небезпечною для здоров'я

Нагадаємо, що у всьому світі візажисти відмовляються від туші для вій, новий тренд дуже здивує.

Раніше ми повідомляли, що косметолог зізналася, як зберегти свіжість та молодість шкіри без уколів: всього 5 методів.