1. Хмарний загар. Багато хто стверджує, що отримати сонячний опік просто неможливо в хмарний день. А ось і не правда. Навіть в самий похмурий день до 85% ультрафіолетового випромінювання проходить крізь атмосферу до поверхні землі. Таким чином, отримати сонячний опік можна навіть у похмурий день, особливо власникам чутливої шкіри.

2. Крем з високим ступенем захисту можна наносити один раз на день. Абсолютно будь-сонцезахисний засіб працює за принципом мікроскопічних дзеркал, що відбивають сонячні промені. Між такими "дзеркальцями", розподіленими по шкірі, в будь-якому випадку залишаться мікроскопічні зазори.

3. Негайного захисту не існує. Сонцезахисного засобу потрібно якийсь час, щоб почати діяти. Так що термін "миттєва" або "негайний захист від сонця всього лише обман виробників і хороша подача рекламодавців. Не вірте тому, що написано на тюбиках.

4. Смаглявим людям можна не користуватися сонцезахисними засобами. Це вірно лише для фототипів 5 і 6. Так що якщо ви не належите до людини негроїдної раси, краще змастіть себе гарненько кремом і тільки після цього йдіть на пляж. І уникайте прямих сонячних променів, у той час доби, коли вони максимально шкідливі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

5. У тіні сонцезахисні засоби не потрібні. Якщо у вас бліда шкіра, без кремів навіть в тіні ви згорите обов'язково, не сумнівайтеся! Ультрафіолетові промені відбиваються від всіх поверхонь, що проникають крізь воду.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про скарби найбагатшого пірата світу.