1. Мова тіла. Людина, яка обманює, не захоче дивитися на вас або ж буде дивитися в очі набагато більше звичайного, щоб здаватися щирим. Часто вона буде робити рухи, схожі на робота, по відношенню до власного тіла. Вона може направляти ступні від вас, потіти, прискорити серцебиття або стискати власні долоні або руки.

2. Манера. Брехун буде здаватися нервовим, говорити досить швидко і захоче змінити тему або ж піти якомога швидше. Він почне захищатися, якщо ви будете повторювати питання, наприклад "ти впевнений?" і "так воно і було? ", тому що вони хочуть відвернути увагу від брехні.

3. Розслідування. Чим більше питань ви задаєте йому, вимагаючи від них глибини і деталей, тим некомфортніше йому буде, тому що доведеться придумувати все більше і більше. Він може суперечити собі або потрапити у власну пастку. Дуже складно повністю придумати докладну історію на місці, так що шукайте діри в його броні. Якщо ви влаштуєте йому справжній допит, то він може з часом здатися і зізнатися у брехні.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

4. Попередні образи. Якщо людина, яку ви підозрюєте у брехні, брехав раніше, то ймовірність того, що він бреше і зараз, більше. Також зверніть увагу на відмовки, які він придумує для певних ситуацій. Наприклад, якщо ви вчитель і думаєте, що ваш учень бреше про те, чому він знову не зробив домашнє завдання, зверніть увагу, звучать його відмовки фальшиво, складними або пов'язаними з певною причиною.

5. Не кажете комусь, що ви не вірите його словами, якщо ви не впевнені, бреше він чи ні. Говоріть так, тільки якщо ви впевнені, що людина бреше і те, що він говорить, відверта брехня. Якщо людина говорить правду, то ви його дуже засмутите.

Нагадаємо, що ці 10 уроків допоможуть тобі повністю змінити своє життя і наповнити кожну її секунду глуздом. Про це Читайте в матеріалі Clutch.

Як повідомляв портал Знай.uа з 12 липня по 23 серпня очікується метеорний потік Дельта-Аквариды - один з наймасштабніших звездопадов. Цей потік утворюється при руйнуванні об'єкта, з якого утворилися сучасні комети Марсдена і Крахта.

Також портал Знай.uа писав, що буквально на днях у російських ЗМІ з'явилася інформація про якійсь дівчинці-індиго, яка передбачає, що в поточному році більша частина людства не зможе пережити кінець світу. Так, стало відомо про якусь дівчинку на ім'я Олександра, яка проживає в Читі, Росія.