1. Більше посміхайтеся. Не обов'язково дарувати кожного зустрічного широкою посмішкою, щоб здаватися більш дружелюбним. Якщо ви поставите перед собою мету щодня посміхатися на 30% частіше (це правило стосується знайомих незнайомців або випадкових зустрічних), ви зможете стати більш доступним і доброзичливою людиною. Пам'ятаєте, як ви пройшли повз хлопця, якого зустрічали лише одного разу, а він відвернувся в протилежну сторону і вдавав, що не бачить вас? Що ви відчували в той момент? Якщо ви хочете, щоб людям було приємно спілкуватися з вами, частіше посміхайтеся.

2. Вибирайте жести відкритості до розмови. Якщо ви хочете, щоб оточуючі відчули вашу доступність і відкритість до розмови, вам доведеться навчитися майстерності мови жестів.

3. Усуньте відволікаючі фактори. Щоб здаватися дружелюбніше, потрібно помічати все, що відбувається навколо, а не витріщатися в екран свого телефону в надії пройти новий рівень на Candy Crush. Якщо ви балакаєте по телефону, не відриваєтеся від книги, встромляєте в екран комп'ютера чи милуєтеся кольором лаку на нігтях, люди подумають, що у вас є важливіші справи, ніж розмова з ними. Дивіться людині в очі, посміхайтеся і приймайте все, що дарує вам навколишній світ. Той факт, що багато людей вважають вас доброзичливою людиною і тягнутися до вас, сильно здивує вас.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

4. Спробуйте налагодити зоровий контакт. Над цим потрібно працювати. Не має значення, вітається із співрозмовником або розмовляєте з ним тет-а-тет. Не обов'язково дивитися людині в очі протягом усієї розмови, але ви повинні попрацювати над підтриманням зорового контакту із співрозмовниками. В такому випадку людина зрозуміє, що ви дбаєте про нього, і він не даремно витрачає свій час.

5. Смійтеся безтурботно. Здатність безтурботно сміятися є невід'ємною характеристикою доброзичливої людини. Не обов'язково сміятися над усім сказаним, інакше вас будуть вважати підлабузником. Постарайтеся сміятися хоча б на 20% більше, ніж зазвичай, особливо якщо людина намагається бути веселим. Можна також розповісти анекдот. Сміх потрібно в тому випадку, якщо людині потрібно підвищити самооцінку та впевненість у собі. Сміх не тільки настроює людину на хвилю позитиву. Оточуючі люди почнуть вважати вас доброзичливою людиною.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, які "здорові продукти" шкодять нашому організму.