Зазвичай амурні питання викликають безліч складнощів. Однак деякі секрети і хитрощі допоможуть відчувати себе набагато впевненіше і спокійніше в цих справах.

Як говорить статистика, 48% чоловіків закохуються з першого погляду, проте зізнаються у своїх почуттях на три місяці пізніше жінок. При цьому закохані чоловіки більш вразливі, ніж жінки.

Нещодавно професорка Сьюзан Вітбурн висунула гіпотезу про те, що певні неусвідомлені дії та невербальні ознаки можуть говорити про закоханість дівчат.

Це стосується насамперед звичок та способу життя. Наприклад, подруга, ніколи не любила косметику і яка воліла одягати кросівки, несподівано починає фарбуватися й носити підбори. А організована бізнес-леді спізнюється на важливу зустріч. Тому, вміючи розпізнавати незвичайну поведінку представниць прекрасної статі, можна дізнатися, чи є шанс на взаємність.

Як стверджує AdMe.ru, серед неусвідомлених дій, які робить закохана людина можна виділити наступні.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

1. "Липкий погляд"

Згідно зі спостереженнями психологів, закохані люди дивляться один одному в очі 75% всього часу, в той час як у колег або друзів цей показник тримається на рівні 30-60%. Якщо дівчина довго дивиться на молоду людину і при цьому посміхається, це вірна ознака симпатії.

Також багато дівчат підсвідомо застосовують «липкий погляд»: займаються якимись справами, надягають пальто, п'ють каву, але при цьому не відривають очей від об'єкта закоханості.

2. Бажання бути беззахисною

Якщо дівчині подобається чоловік, вона намагається зайвий раз попросити допомоги і здаватися беззахисною. Як в кіно, поскаржиться на холодну погоду, тим самим натякне на те, щоб чоловік приховав її своєю курткою.

Дівчина може при вас турбуватися з приводу зламаного чайника або несправності в комп'ютері і попросити допомогти їй це полагодити. Цілком можливо, їй і не потрібна ваша допомога, але коли людина закохана, вона хоче уваги.

3. Чарівна хода

Закохана дівчина йде з прямою спиною і похитує стегнами біля молодої людини. Причина такого явища полягає в глибинах еволюційного шляху. Завдання жіночого організму на етапі закоханості - привернути увагу. Жінки, які мають красивою ходою і правильними пропорціями, підсвідомо вважаються більш здоровими, фізично розвиненими і здатними до дітонародження. Це корисні функції для виживання виду.

Саме це і приваблює чоловіка при виборі партнерки. Також жінки вигинають спину, демонструючи бюст і довжину шиї.

4. «Випадкові» торкання

Вірна ознака того, що дівчина закохана: вона стає більш розкутою в компанії чоловіка. Люди - тактильні істоти. Нам подобається торкатися до того, що нас приваблює. Закохана дівчина може нібито випадково торкнутись руки молодої людини, поправити його комір або навіть повернути неслухняне пасмо його волосся на місце.

5. Інтерес до соціальних мереж

Якщо дівчина не зацікавлена ​​в чоловікові, вона не буде думати про нього у вільний час. Але якщо він їй сподобався, вона захоче дізнатися якомога більше про нього. У світі соціальних мереж при бажанні можна знайти інформацію про будь-яку людину.

Тому якщо дівчина сама надсилає запит у друзі, несподівано лайкає старі фотографії або залишає коментарі, то це один з вірних ознак її зацікавленості. Вона ніколи не буде зависати на сторінці в соцмережі без причини.

6. Неуважність

У закоханої дівчини можна помітити деяку неуважність. Навіть найорганізованіша пані несподівано може запізнитися на зустріч або забути щось важливе. Багато в чому це відбувається через закоханість: людина на деякий час перестає володіти собою. Також це можна пов'язати зі збентеженням і хвилюванням, які у неї викликає присутність чоловіка.

7. Зміни в зовнішньому вигляді

Зміни закоханої дівчини відбуваються і в зовнішньому вигляді. Їй хочеться подобатися чоловікові. Тому іноді навіть жінки, котрі не люблять косметику, починають користуватися тушшю перед зустріччю з вподобаним чоловіком. Закохані дівчата частіше одягають красиві сукні, одяг, що підкреслює фігуру, туфлі на підборах.

Озброївшись цими знаннями - сміливо крокуйте вперед на зустріч своїй другій половинці!

Нагадаємо, за цими ознаками ви ще на першому побаченні зможете зрозуміти, чи є між вами хімія.

Як повідомляв Знай.ua, астрологи розповіли про найбільш гармонійні пари за знаком Зодіаку.

Також Знай.ua писав про знаки Зодіаку не дають собі бути щасливими.