Як з'ясувалося, часте вживання активованого вугілля, яке більшість людей завжди вважали дуже корисним препаратом, безпосередньо впливає на збагачення організму важливими мікроелементами.

Про це розповіла дієтолог Софія Медлін з лондонського Королівського коледжу, повідомляє 24apteka.

За словами відомого дієтолога, активоване вугілля вживають при диспепсії, харчових інтоксикаціях, отруєнні і іншому. Однак воно здатне також абсорбувати всі елементи живлення організму не тільки шкідливі, але і корисні антиоксиданти, вітаміни і мінерали.

При цьому Софія Медлін додала, що часте вживання активованого вугілля безпосередньо впливає на збагачення організму важливими мікроелементами – воно може нейтралізувати дії деяких медикаментів, не дозволяючи їм допомагати організму при гострій необхідності.

Крім того, цей елемент, під впливом активованого вугілля, що може загрожувати сильним уповільненням роботи кишечника.

Популярні новини зараз
У ТЦК потрібно і жінкам: кому з українок загрожує мобілізація після 18 травня Дати виплати пенсій "перетасували": чи можна змінити день отримання виплат Старі сковорідки не доведеться викидати: як у домашніх умовах подарувати посуду друге життя Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників
Показати ще

Нагадаємо, що вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго провели нове дуже важливе дослідження. Дослідники заявляють, що вітамін D сприяє зменшенню ризику розвитку раку молочної залози. За словами дослідників, результати роботи доповнюють епідеміологічні дані, згідно з якими спостерігається зв'язок між недоліком вітаміну D в організмі і появою злоякісних пухлин грудей у жінок старшого віку.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що на деякий час Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на відомий препарат "Комбіспазм".

Прес-служба відомства повідомляє, що ліки заборонили через невідповідність спеціальним вимогам.

"Комбіспазм" - таблетки в алюмінієвому блістері, виробництва "Евертоджен Лайф Саенсиз Лимтед" Індія - потрапили під заборону через невідповідність вимогам", - йдеться в повідомленні.

Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного медикаменту, перевірити наявність забороненого препарату. У разі виявлення вжити заходів для їх вилучення з обороту і подальшого приміщення під карантин.