З українських аптек зникне ще один популярний препарат. В результаті численних перевірок, з'ясувалося, що після прийому "Ацетилсаліцилової кислоти" вітчизняної фармкомпанії "Лубнифарм"серед пацієнтів стався летальний випадок.

Про це інформує Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

У повідомленні говориться, що тимчасова заборона на лікарський препарат (серія 150717, "Ацетилсаліцилова кислота", таблетки по 500 мг у блістерах No10) вводиться в зв'язку з повідомленням, що після застосування серії даного препарату помер пацієнт.

На даний момент Держслужба зобов'язала перевірити всі суб'єкти господарювання на наявність забороненої серії цього препарату і в разі виявлення вилучити з обігу всі зразки і помістити під карантин до наступного розпорядження відомства.

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Ще низка популярних лікарських засобів стане недоступна українцям

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками прийняла розпорядження щодо заборони з 1 січня 2019 року ряду медикаментів. Всі вони застосовуються для проведення МРТ-діагностики з контрастом і відносяться до гадоліній містить засобів. Зокрема, під заборону потрапляють наступні препарати: Магневист, Магнілек, Омніскан і Томовист.

Як будемо лікувати в умовах нової медичної реформи

Для того, щоб мати можливість отримувати медичні послуги в рамка нової мед реформи кожен українець повинен укласти договір з сімейним лікарем, якого можна обрати не залежно від місця прописки чи проживання. Громадянам нагадали, які документи для цього потрібно мати та як саме провести цю процедуру.

Дивіться: що дасть українцям медична реформа

Як повідомляв портал "Знай.ua", також під заборону потрапив популярний препарат від кашлю – амброксол у таблетках виробництва "Лекхім-Харків". Ці ліки були лідерами серед куплених українцями.