На Ібіці стався курйозний інцидент, про який тепер говорить весь світ. Закохана пара не змогла стримати своїх почуттів і зайнялася сексом прямо на риболовних сітях. Причому їх анітрохи не бентежили місцеві жителі, які підбадьорювали їх вигуками та знімали те, що відбувається на камеру.

Про повідомляє The Sun.

На кадрах видно, як дівчина сидить на своєму обранцеві, задерши спідницю, і рухається в такт з ним.

Ще можна було б зрозуміти, якби це сталося на пляжі, однак парочка примостилась просто посеред рибного ринку на очах у натовпу допитливих людей.

При цьому роззяви не стали викликати поліцію, а насолоджувалися кожною хвилиною, що відбувається. Однин з чоловіків закричав іспанською мовою "Давай!"

За версією свідків, герої відео не дійшли з клубу до свого готелю і вирішили не втрачати часу.

О так розважаються сміливі закохані, яких не зупиняє ніщо. І це вам не секс по талончиках.

Інтим по талончиках в Росії

Нагадаємо, в Росії депутати виступили з ініціативою в місцях розваг відкрити спеціальні заклади, так звані столи з контролю сексуальних взаємин громадян. Там росіяни будуть отримувати талончики, які дозволять піти на побачення. Заповнивши нескладні формуляри, вони отримують Карту побачень, в яку вносять імена і прізвища тих, з ким плануються відносини. Крім того, за рік в цю карту повинно потрапити не більше 5 прізвищ.

Патрульні пункти - у пар, які там відпочивають, будуть перевірятися талони побачень. Якщо громадяни, які перебувають неподалік, побачать порушення Закону, вони можуть відразу ж повідомити про це по телефону або через Інтернет.

Дивіться пікантне відео розваг закоханої парочки. 18+

Як повідомляв портал "Знай.ua", протягом дев'яти місяців дівчина била свого бойфренда і знущалася з ньго, а також примушувала близькості, після чого виганяла з ліжка і він ночував на підлозі.