Вже в цю неділю потрібно буде переводити годинники на годину назад в чотири ранку. З одного боку це досить непогано, адже можна буде виспатися на цілу годину більше. Але з іншого боку лікарі попереджають, що це може дуже погано вплинути на ваше здоров'я. І щоб відчувати себе нормально, медики кажуть, що після переходу на зимовий час діє кілька важливих заборон, завдяки яким можна уникнути всіх неприємних наслідків. І ми вирішили розповісти вам, що не можна робити після і до переходу на зимовий час.

Що не можна робити до і після переходу на зимовий час

В першу чергу, до і після переходу на зимовий час не можна вживати алкоголь. Лікарі говорять про те, що етанол негативно впливає на центральну нервову систему, порушуючи, зокрема, сон. Все це призводить до того, що мозок не відпочиває вночі, так як повинен. І після цього ви з ранку залишаєтеся втомленими, а всі адаптаційні процеси дуже ускладнюються.

Після переходу на зимовий час не можна вживати в їжу копчену ковбасу і бекон. У процесі адаптації до нового режиму організму буде набагато складніше перетравити їжу. Тому перекус копченостями ускладнить його роботу і може призвести до діареї і метеоризму.

Після переходу на зимовий час не можна вживати смажені страви. Картопля-фрі, крильця в клярі, стейки містять канцероген – окислений жир, і для ШКТ таке навантаження може стати також непосильним. Адже, як ми вже говорили, перехід на зимовий час ускладнює процес переробки їжі.

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Як підготувати організм до переходу на зимовий час

З ранку приймайте контрастний душ.

До переходу на зимовий час намагайтеся вживати в їжу 200 мл йогурту або кефіру, оскільки кисломолочні продукти допоможуть травленню, підтримуючи баланс корисної мікрофлори.

А перед сном лікарі рекомендують робити гімнастику.

Дивіться: Перехід на зимовий час: як, коли і навіщо?

Тепер ви знаєте, чого не можна робити до і після переходу на зимовий час, і як підготувати організм до цього процесу.