Перехід на зимовий час в Україні буде традиційно в останню неділю жовтня. До речі, а на літній, в останню неділю березня. Але нас зараз більше цікавить саме перший варіант. Як ми вже знаємо, перехід на зимовий час в Україні буде 29 жовтня до 4 години ранку. До речі, приємна новина. Годинники переведуть на годину назад, так що поспати ми зможемо довше.

Але, варто зазначити, що навіть така незначна зміна часу може призвести до пристойних проблем зі сном. Саме тому ми вирішили розповісти вам, як виспатися після переходу на зимовий час.

Перехід на зимовий час 2017: як виспатися

Потрібно намагатися лягати і прокидатися так, щоб тривалість сну була кратна півтори години. Саме стільки триває биоцикл з фази швидкого й повільного сну. Це допоможе вам прокидатися бадьорим щоранку.

Якщо ви хочете поспати вдень, то потрібно робити це до трьох годин дня. І спати не більше однієї години. Інакше потім вночі заснути буде дуже складно. До речі, фахівці кажуть, що денна норма сну – до 30 хвилин. Це допоможе підвищити працездатність.

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще

Перед сном потрібно вимкнути всі гаджети. Синє світло від екранів будь-якого телефону руйнує гормон сну мелатонін і робить сон поверхневим і переривчастим.

Пізньої ночі не можна їсти. Не тільки тому, що ви сильно можете поправитися. Через це сон буде дуже поганим, а пробудження вкрай складним. Якщо у вас буде високий рівень цукру з ранку, то рівень кортизолу сильно знизиться. Кортизол – це гормон, який відповідає за те, щоб ви були бадьорими з самого ранку. І якщо цукор буде блокувати його вироблення, то прокидатися буде тяжко.

Але, в теж час не потрібно відмовлятися від чашки чаю, або ж прослуховування улюбленої музики перед сном. Такі процедури діють як найкраще снодійне.

Дивіться: Перехід на зимовий час: як, коли і навіщо?

Тепер ви знаєте, як добре висипатися, і перехід на зимовий час вам не страшний.