Чи варто пускати дітей у соцмережі? Чи потрібен маленьким дівчаткам Instagram і як він може на них вплинути? Про це читайте в матеріалі Clutch.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяInstagram - це досить спірний майданчик, тому перед тим, як дозволяти дитині ним користуватися потрібно зважити всі "за" і "проти". Погодьтеся, соцмережа просто кишить фотографіями напівоголених блогерш, тому варто тричі подумати ще до того, як вони стануть для вашої дитини еталоном і орієнтиром. Ось про які нюанси варто розповісти дитині перед тим, як завести їй аккаунт.
"За"
- Ти зможеш спілкуватися з друзями онлайн.
- Ти теж зможеш бути в курсі того, що відбувається в Instagram.
- Ти зможеш подивитися і почитати те, що ніде більше не побачиш і не прочитаєш, наприклад, про бодипозитив, активізм у всіх його формах і людей, які змінюють світ на краще.
- Ти зможеш виразити себе через публікацію постів з фото і картинками.
"Проти"
- Швидше за все, ти будеш сильніше відчувати самотність.
- Ти ризикуєш отримати тривожність і депресію і чим більше ти проводиш часу в соцмережах, тим гірші симптоми.
- Ти будеш постійно порівнювати себе з іншими дівчатами та жінками, фото яких ти побачиш в соцмережах, і це порівняння призведе до того, що ти будеш випробовувати менше дружелюбності до тих, хто на цих фото, так і до себе самої ти станеш менше доброзичливою.
- Ти будеш постійно стурбована тим, як ти виглядаєш: одяг, вага, риси обличчя, макіяж — це буде постійно у фокусі твоєї уваги і на чому-небудь іншому буде важко зосередитися, не важливо подобається тобі твоя зовнішність, чи ні. Це негативно позначиться на навчанні, стосунках з друзями, на здоров'я, на здатності відчувати щастя.
- Тобі перестане подобається твоє тіло, тому що ти будеш бачити відредаговані фото ідеальних тіл і рекламу.
- У соцмережах ти зустрінеш шкідливий контент накшталт лютої об'єктивації, порнографії, пропаганди анорексії або самознищення, спроб продати тобі ідеї, які змусять тебе соромитися самої себе, ідей краси в дуже вузькому і нереалістичному поданні.
Нагадаємо, українська співачка Санта Дімопулос поділилася в своєму Instagram блозі глибокими роздумами про негативні наслідки постійного інформаційного потоку.
Як повідомляв Знай.ua, як за допомогою облікового запису можна зібрати інформацію про кожного користувача, чому не варто бездумно клацати тести в Facebook і як уберегтися хоча б на побутовому рівні, розповів експерт з комп'ютерної безпеки Ніколай Кванталіані.
Також Знай.ua писав, відомий психоаналітик спробувала розвіяти міфи і визначити, якою ж насправді має бути хороша мати. І чи має вона щось комусь доводити?