Портал Znaj.ua вже розповідав про таке явище, як натальний туризм. Все більше українців обирають, в якій країні вчитися, лікуватися і - народжувати. На форумах активно обговорюється, які країни надають найкращі умови для пологів, де найбільш оптимальне співвідношення вартості та якості медичних послуг.

За відгуками жінок, що вже народжували за кордоном, ми склали список країн, які очолюють рейтинг з натального туризму.

США

Багато клінік США вільно надають послуги іноземцям. І з отриманням візи зазвичай у вагітних жінок не виникає жодних проблем. Завдяки м'якому морському клімату, прекрасним госпіталям, пляжам та розвагам багато хто воліє свою "відпустку по пологам" провести в Майамі. Разом з Лос-Анджелесом це один з найпопулярніших напрямків натального туризму в США.

Лікарі в американських клініках враховують побажання породіллі, чи застосовувати епідуральну анестезію, щоб зробити пологи комфортними і безболісними, чи робити кесарів розтин або вибрати природні пологи. В оплату пологів входить і все необхідне "придане" для дитини, яке видають в лікарні.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

В США діє закон про громадянство за народженням. Всі діти, народжені на території Штатів, автоматично отримують американське громадянство. Як каже кураторка напрямку "Пологи у Майамі" компанії "Пілот" Євгена Царькова, батьки без проблем можуть зробити відразу після народження дитини американський паспорт, а по поверненню в Україну - ще й український.

Природні пологи обійдуться в США приблизно в 9 тисяч доларів.

Ізраїль

Ізраїль давно користується популярністю для медичного туризму, а тепер і для натального. Професіоналізм ізраїльських лікарів не підлягає сумніву, і на медичні послуги в лікарнях Ізраїлю великий попит у пацієнтів з усього світу.

Лікарі обговорюють з породіллями план ведення пологів, заздалегідь обговорюється, чи потрібна буде анестезія, стимуляція, масаж і так далі.

Ціна пологів - від 8 до 15 тисяч євро.

Німеччина

Німецькі лікарі теж користуються авторитетом в українських пацієнтів. Тим більше, що в Німеччині можна вибрати, народжувати у великій клініці або в маленькому пологовому будинку, який розрахований всього на кілька людей. У будь-якому випадку вам гарантовано якісне обслуговування і найпередовіше реабілітаційне обладнання, яке допомагає виходжувати недоношених дітей.

Ціна на природні пологи коливається в межах від 5 до 9 тисяч євро.

Народжена у Німеччині дитина отримує німецьке громадянство, але тільки в тому випадку, якщо хоча б один з батьків - громадянин Німеччини.