Якщо ви потрапили у фінансову яму, важливо не наробити дурниць, щоб не пробити друге дно. Ми зібрали для вас найслушні фінансові поради.

Чого не можна робити під час жорсткої фінансової кризи?

1. Брати мікрозайм

Можливо, ідея взяти невеликий кредит у мікрофінансової організації здасться вам привабливою. Такі компанії вміють себе рекламувати і дійсно видають гроші практично всім підряд. І здається, що це саме те, що вам потрібно: отримати невелику суму, ніяк не підтверджуючи свою платоспроможність. Віддавати такий кредит треба швидко і в строк. В першу чергу через великі відсотки.

2. Припиняти сплачувати ЖКП

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Показати ще

Коли грошей немає, логічно шукати, від яких регулярних платежів можна відмовитися. Комунальні послуги часто потрапляють в цей список, але робити так не варто.

3. Нераціонально використовувати кредитку

Кредитна картка дає відмінну можливість «перехопити» невелику суму до зарплати. Але цей спосіб підходить тільки людям з регулярним доходом нормального рівня. Для виходу з фінансової ями такий варіант рятівним не буде. Користуватися карткою можна, але тільки після ретельних підрахунків.

4. Брати побутові кредити на непотрібні речі

Здається, попередні пункти вже повинні були навести на думку, що кредити для тих, у кого є проблеми з фінансами, — зло. Варто закріпити цю ідею ще в одному аспекті. Побутові кредити видаються як можливість купити те, що не можеш собі дозволити. Але фокус у тому, що ви як і раніше не можете собі цього дозволити.

5. Вплутуватися в сумнівні фінансові авантюри

Якщо ви зараз не бачите на сусідньому пагорбі букв Hollywood і вам не покрикує режисер, не варто сподіватися на раптове багатство. Чим більше фінансова авантюра піддається сумніву, тим більше грошей з вас вона витягне.

6. Припиняти вести бюджет

Інформація у ваших таблицях або блокнотах оптимістичною не буде. Але точно, а не приблизно знати реальний стан речей зовсім не завадить.

Як повідомляв портал "Знай.uа" щодня люди завантажують в Instagram близько 95 млн фото та не уявляють свої будні без його стрічки. Тому нам здається, що ми знаємо про нього абсолютно все. Однак у популярного додатка є деякі нюанси, незнання яких може спричинити неприємності: від блокування акаунта до позбавлення волі.