Дослідники разом з професором психології Університету Ватерлоо Тарою Маколі і кандидатом наук Мартіном С. Габелією встановили, що гарний настрій може заважати врахуванню часу і організованості. Про це повідомляє Daily Mail.

Але, варто відзначити важливий фактор, це твердження стосується лише екстравертів, тому як в ході дослідження інтроверти з поганим настроєм взагалі зупиняли свою роботу.

В експерименті взяли участь 95 осіб, вчені вивчали їх поведінку відповідно до виникнення щоденних завдань і стресу в залежності від настрою. Увага вчених була прикута до емоційної реактивності – чутливості, інтенсивності і тривалості наших емоційних реакцій, пов'язаних з нашим настроєм. Ці компоненти є визначальними, які впливають на ефективне функціонування або вміння виконувати завдання.

Всіх людей поділили на групи в залежності від емоційної реактивності – інтроверти (люди з низькою реактивністю) і екстраверти (люди з високою реактивністю).

via GIPHY

Експеримент показав, що екстраверти в поганому настрої краще виконували завдання. Але інтроверти показали інший результат – їх здатності зменшувалися наполовину в поганому настрої.

Вчені прийшли до такого висновку: екстраверти в поганому настрої покращують навички, а інтроверти, навпаки, погіршують вміння виконувати завдання.

Нагадаємо, вчені розповіли, як раз і назавжди побороти депресію.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені в черговий раз довели, що фізичне навантаження допомагає позбутися від поганого настрою і поліпшити самопочуття. Іншими словами подолати депресивний стан.

Також "Знай.uа" писав, 5 простих способів зупинити потяг до солодкого.