Як повідомляє Clutch.ua якщо вам не подобаються однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочеться підтягнуті сідниці і стрункі стегна — варто виконати цей комплекс з незвичайних вправ.

Портал про здоров'я UKRHEALTH поділився інформацією про досягнення експертів Equinox в області фізичної активності. Вони вивчили роботи дослідників і розробили супер тренування з восьми вправ. Зняли доступне відео для всіх тих, хто мріє мати пружні сідниці.
За основу були взяті дослідження Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл і Вісконсинського університету в Ла-Кросс. Всім відомі і прості вправи згрупували, ускладнили і зробили інтенсивнішими. В результаті вийшли тренування, яка дозволяє ефективно пропрацювати сідничні м'язи.

1 Незвичайний місток
Вправа виконується з закладом ноги під коліно.

2 Бічний удар
Присідання «пліє» з'єднане з ударом ногою в бік.

3 Потрійний випад
Випад по діагоналі назад, в бік і вперед. Три випаду виконуються один за іншим на кожну ногу окремо.

4 Підйом на тумбу
Вправа виконується в аеробному режимі. Зі зміною ніг у верхній точці на тумбі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

5 Бічна планка
Бічна Планка з опорою на зігнуту руку в лікті. Виконується з підйомом-опусканням тулуба та ноги.

6 Бічні свінги
Вправа свинг з гирею виконуються розгойдуючими рухами, з присіданням або напівприсядом.

7 Присідання на одній нозі
Присідання варто робити на тумбі. Якщо не виходить з першого разу, ні підготовки, можна виконувати тримаючись за опору.

8 Гойдалки з гирею
При присіданні гантеля заноситься між ніг. При підйомі — викидається вперед до паралелі з підлогою.Підхід кожного управдения-10-12 разів. Вісім вправ розбиті на пари. Відпочинок між парами — 30 секунд, між підходами — 45 секунд. В ідеалі тренування складається з трьох підходів.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що вчені зі Сполучених Штатів Америки (Університет Флориди) заявляють, що люди з високим інтелектом воліють малоактивний спосіб життя. Так, вчені вивчили групу з 60 чоловік і дізналися, чим ті займаються у вільний час. А також провели тести на визначення рівня інтелекту. Результати експерименту показали, що люди з високим рівнем фізичної активності, як правило, не відрізняються високим інтелектом.

Люди вдаються до фізичних навантажень, оскільки не знають, що робити зі своєю свідомістю. Інтелектуали воліють малорухливий спосіб життя, оскільки він дає можливість зануритися в свої думки.