Майбутня герцогиня Уельська, наречена британського принца Меган Маркл виявляється - справжній трудоголік. Невідомо, чи такий підхід у неї до всього, однак, що стосується краси – так точно. Принаймні так стверджує її фітнес-тренер.

Тренер колишньої американської акторки та майбутньої родички королівської родини розкрила секрети тренувань Меган Маркл, до якої останні півроку прикуто надто багато уваги, - пише ELLE.

У чому секрет ідеальної форми

Днями спортсмен та фітнес-тренер Крейг МакНемі дав інтерв'ю американському та розповів, що він займався з актрисою протягом трьох років - до моменту її заручення з принцом Гаррі і переїзду.

Крейг стверджує, що Меган дуже піклується про своє здоров'я і дотримується правильної дієти.

"Вона жодного разу не пропустила тренування. А коли приходить в зал, то викладається на 100%. При цьому Меган ніколи не скаржиться і завжди домагається поставленої мети. Вона справжній трудоголік", - розповідає спортсмен і зазначає, що зірка прийшла до нього на заняття в досить хорошій фізичній формі.

Тому він вирішив підвищити її спортивний рівень. Меган тренувалася 3-4 рази в тиждень по 45 хвилин. Кожне тренування стартувало з п'ятихвилинної кардіоразминки і стретчингу, після чого слідувала 30-хвилинне кругове тренування на всі групи м'язів, а на завершення - п'ятихвилинна розтяжка.

Весілля

Нагадаємо, Меган активно готується до найважливішої події не лише у своєму житті, а й у житті всієї монаршої Британії. Весілля з принцем Гаррі закохані відгуляють рівно за місяць – 19 травня. На свято запросили багатотисячну армію гостей. Лиш дві тисячі з них – це будуть піддані королівської родини.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на весілля спадкоємця британської корони принца Гаррі та Меган Маркл королівство планує витратити божевільну суму. Агентство Брайд Букс озвучило витрати на церемонію одруження і вони складають 46 мільйонів фунтів. Очевидно торжество буде просто неймовірним.