Вчені з'ясували, що найбільш сприятливим з позиції психічного здоров'я є проживання в будинку з першого по третій поверх. Але це правило виправдовує себе, якщо людина живе в екологічно благополучному місці поблизу від зелених насаджень. Про це повідомляє Сьогодні.

В умовах реального життя в сучасних містах проживання на нижніх поверхах часто виявляється пов'язано як раз з різними незручністю, що надмірно дратує і точно не йде на користь здоров'ю. Вулична загазованість, підвищена вологість і надмірний шум – все це відчувають на собі жителі нижніх поверхів міських будинків.

Що стосується життя на верхніх поверхах, то на великій висоті люди піддаються впливу високого рівня електромагнітного випромінювання та вібрацій, що діють на головний мозок, судини і нервову систему.

Популярні новини зараз
Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет" Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією
Показати ще

"Мешканці верхніх поверхів схильні до електромагнітних хвиль більше, ніж господарі квартир на нижніх поверхах. В Європі жити вище шостого поверху вважається непрестижним. Сім'ям з дітьми дійсно краще не селитися вище п'ятого поверху", – дали пораду фахівці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", експерти закликають ходити босоніж, пояснюючи переваги для здоров'я організму. Заземлення, або іншими словами ходьба босоніж, є однією з найбільш простих способів, в буквальному сенсі, обґрунтувати себе.

Деякі медики, у ході спостережень за групою людей стверджують, що це особливо корисно в місті, де люди можуть легко возз'єднатися з нашою природного середовища.

Прогулянки в парку без взуття - це миттєвий спосіб натиснути кнопку "перезавантаження" в організмі і знову підключитися до природи, коли нас атакують повсякденні стреси. Дослідження показують, що, коли ми торкаємося землі підошвами ніг ми можемо поглинати електрони Землі.

Нагадаємо, психічні розлади, викликані надмірним вживанням алкоголю, становлять гостру проблему в Україні. Фахівці підрахували, що 40% смертей чоловіків працездатного віку і 22% жінок у віці від 20 до 64 років є наслідком вживання алкоголю.