Група фахівців із США вивчила ряд досліджень використання презервативів, які проводилися в останні роки. На підставі вивченого матеріалу, експерти виявили 10 головних помилок, що здійснюються в процесі використання цього виду контрацепції. Про це повідомляють ЗМІ.

Вчені помітили, що близько половини опитаних громадян розповіли про те, що надягають презерватив перед безпосереднім початком статевого акту, коли вже були здійснені всі попередні ласки. При такому використанні презерватив зможе вберегти від небажаної вагітності, але не від різноманітних інфекцій.

Також близько 25% респондентів помиляються, розгортаючи презерватив перед його використанням, а потім натягуючи його на статевий орган "як колготки". Зазначимо, 24-41% опитаних не здавлюють кінчик презерватива для випуску зайвого повітря з відділу для насіння, що також є помилкою.

Не менше третини чоловіків занадто пізно виймають презерватив із дами, ризикуючи тим самим порушити його цілісність, а близько 11% респондентів виявилися любителями розкривати презервативи гострими предметами, ризикуючи зробити дірку в гумовому "другу".

Серед поширених помилок також виявилися відсутність огляду презерватива перед його використанням, надягання їх навиворіт, повторне використання цих засобів контрацепції в економних користувачів і відсутність додаткової змазки при тривалих статевих актах.

Популярні новини зараз

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

Колишня Козловського Раміна прийшла на вечірку у "голому" вбранні: "Сукня на мільйон"

Американка кинулась в пащу жижаку: рятувала найдорожче

Сергій Лазарєв відмовився від весілля з Ані Лорак: "Я абсолютно щасливий..."

Показати ще

Нагадаємо, астрологи радять прислухатися до себе, а також до їхніх порад, щоб отримати максимальне задоволення від життя.

Крім того, причин для розриву відносин безліч. Але, якщо вас кидають із завидною регулярністю - варто задуматися, можливо, причина в вас, а не тому що "він такий гад".

За словами психологів, існують певні типи жінок, від яких чоловіки буквально збігають. Представник сильної половини людства просто не бачить своє майбутнє з такою жінкою, і він йде через деякий час після початку роману.

Дивіться сюжет про психологію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", є головні поради 30-річним.