Мало хто знає про те, скільки цікавого може розповісти про організм менструальна кров. Які відтінки крові говорять про захворюваннях? Читай в матеріалі Clutch.

Менструальна кров з рожевим відтінком

Такий відтінок часто буває у спортсменок або у жінок, які ведуть активний спосіб життя. Рожева кров свідчить про низький рівень естрогену.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Практично безбарвні місячні

Коли менструальна кров майже не має кольору або світло-рожева, це може бути пов'язано з нестачею деяких поживних речовин. Такі виділення в деяких випадках можуть говорити про рак яєчників, так що обов'язково зверніться до фахівця.

Сірувато-рожева кров

Виділення такого кольору можуть спостерігатися в двох випадках. Якщо у жінки була вагітність, така кров може говорити про викидні. Другою ж, більш поширеною причиною є наявність інфекцій.

Виділення бордового кольору

Темно-червоний колір може свідчити про низький рівень прогестерону і високому рівні естрогену. Така кров може говорити про гормональні збої.

Помаранчева менструальна кров

Виділення такого кольору при менструації можуть бути ознакою інфекційного процесу. Особливо, якщо помаранчеві виділення супроводжуються неприємним запахом і сильним болем.

Темно-коричнева кров

Такі виділення - не привід для занепокоєння, оскільки це іноді трапляється, коли кров з якихось причин затримується в матці протягом тривалого часу. Чому так відбувається, до цих пір невідомо.

Кров кольору червоної журавлини

Ознака того, що ви здорові і все працює так, як належить.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", гормони - це крихітні речовини, які швидко рухаються в нашій крові, допомагаючи органам і тканинам організму виконувати свої функції.

Баланс гормонів необхідний для здоров'я всього організму. На жаль, дисбаланс гормонів зустрічається дуже часто, особливо у жінок.

Медики називають вісім ознак, які попереджають про гормональний дисбаланс:

1. Постійне збільшення ваги

Якщо ви набираєте вагу, це не обов'язково означає, що ваше харчування неправильне, оскільки зайві кілограми можуть бути одним з ознак того, що у вас є гормональний дисбаланс.

"Гормон стресу", кортизол, секретується залозами. Коли виробництво цього гормону збільшується, то через стрес, або з якоїсь іншої причини, може спостерігатися збільшення ваги.