Велика кількість неприємних відчуттів від стресу і затяжної депресії для людського організму можуть принести не тільки плачевні наслідки.

Виявилося, що стрес може сприятливо вплинути на деякі процеси у людському тілі. Наприклад, стрес робить людину швидше і сильніше. Про це пише видання The Conversation.

"Не весь стрес поганий. Коли ми відчуваємо загрозу, наш гіпоталамус "штовхає" нас, щоб захистити і мотивувати до втечі або бою. Це первинний еволюційний відгук, запрограмований нашим мозком, щоб допомогти нам вижити, а потім відновити нормальні умови", ― зазначив асоційований професор клінічних досліджень великих тварин університету штату Мічиган Адам Мозер.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

"Холостяк" Міша Заливако зізнався ще до фіналу, що перебуває у відносинах: "Вона там не випадково"

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Показати ще

Він зазначив, що це підтвердили дослідження на свинях, які мають схожі з людьми системи органів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 2017 році на рак хроріло 135,5 тисяч осіб. Найбільше було у Дніпропетровській області. Про це йдеться в даних Міністерства охорони здоров'я. У багатьох українців рак діагностують вже на пізніх стадіях. Часто людина буквально "гасне" протягом декількох місяців. Бувають і випадки багаторічної боротьби з недугом і повне одужання. Найбільше онкохворих було зареєстровано у Києві – 8% від усіх випадків, Дніпропетровській – 9,2%, Харківській – 7,4%, Львівській – 6,4%, Одеській – 5,2% областях.

Жителі Кіровоградської області в 2017 році найбільше страждали від онкохвороб. За минулий рік там зареєстровано 478 випадків захворювання на кожні 100 тисяч жителів. Протягом життя онкозахворювання тут знаходять практично у третини населення регіону. При цьому в цілому по Україні цей показник становить один з п'яти. Частково така невтішна статистика може бути пов'язана з видобутком урану в області.

Високий рівень хворих також зазначається в Сумській, Херсонській, Миколаївській та Черкаській областях. У цих регіонах кількість випадків захворювання на 100 тисяч варіюється в районі 400 осіб.

Як повідомляв портал "Знай.uа" інсульт роками вважався хворобою літніх людей, але вже давно від цього страждають і зовсім молоді українці. Як розпізнати перші ознаки небезпеки, щоб вчасно надати допомогу? Про це розповіла виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.