Часте використання пластикових трубочок для напоїв може завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Мова йде про карієс, здуття живота і споживанні деяких отруйних для людини хімічних сполук, передає The Washigton Post.

"Когда я консультирую своих клиентов, ко

Причина негативних наслідків пиття через "соломинку" полягає в попаданні повітря в травний тракт.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

"Коли я консультую своїх клієнтів, які скаржаться на карієс і здуття, я завжди запитую про їх звички, таких як пиття через "соломинку". Деякі з них відчували значне полегшення після відмови від трубочок, а також двох інших речей, які сприяють попаданню повітря в травний тракт: газованої води і жувальної гумки", - розповіла дієтолог Крісті Бриссет.

Відзначається також, що і сам поліпропілен, з якого виготовлені трубочки, несе небезпеку. Дослідження показали, що хімічні елементи з поліпропілену можуть потрапляти в рідини і вступати в сполуки, що знижують рівень естрогену.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", іспанські репродуктологи з'ясували, що регулярне споживання мигдалю, фундука і волоських горіхів здатне поліпшити рухливість сперматозоїдів і збільшити їх концентрацію в спермі.

Вчені провели безліч досліджень і розкрили результати на щорічній конференції репродукції і ембріології.

Вони розповіли, що під час свого дослідження вони звертали свою увагу на рухливість і кількість сперматозоїдів, один з головних показників "чоловічого" здоров'я. Вчені провели безліч досліджень і розкрили результати на щорічній конференції репродукції і ембріології.

Нагадаємо, шість чашок кави в день можуть знизити ризик ранньої смерті на 16 відсотків. До такого висновку прийшли дослідники з Національного інституту раку, які спостерігали за 500 тисяч британців у віці від 38 до 73 років протягом 10 років.

Вчені з'ясували, що зменшення ризику ранньої смерті прямо залежить від кількості випитої кави. І найкращий результат зафіксували у тих, хто випивав по 6-7 чашок кави в день.