Як повідомляє Clutch.ua не тільки тип шкіри, але і вік є головним критерієм для догляду за шкірою. Як вибрати крем, який сповільнить старіння, можна протитать в цьому матеріалі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідома українська дерматолог Марина Анфілова спеціально для Все буде добре розповіла, як вибрати хороший антивіковий крем. "Всі антивікові креми, незалежно від ціни та компонентів, що мають однаковий механізм дії. Вони працюють тільки на поверхні шкіри, зволожуючи роговий шар і створюючи легку захисну плівку, яка не дає волозі випаровуватися з поверхні особи. Всупереч загальній думці, компоненти крему не вбираються в шкіру, а залишаються на поверхні. Адже якщо б крем міг проникати через шкіру в кров, його б сертифікували як ліки."- розповіла дерматолог
Порада №1. Вибирайте креми без колагену і гіалуронової кислоти у складі
Колаген і гіалуронова кислота в складі антивікових кремів виконують функцію утримання вологи». Але такий ефект можливий і без даних інгредієнтів. Практично у всіх антивікових кремах містить сорбітол, пропіленгліколь, полісахарид глікозаміноглікан, які здатні утримувати до тисячі молекул води у верхньому шарі шкіри. Відповідно, в складі крему вони роблять теж саме, що і креми з гіалуронової кислотою, колагеном. Проте їх ціна ейсвительно дешевше. Порада №2. У складі крему не повинно бути спирту або подібних ароматизаторів.
Основна функція антивікового крему – зволоження і застереження випаровування вологи, які дають мимичемкие зморшки. Спирт і гліцерин у складі антивікового крему зведуть просто не будуть зволожувати. Спирт витягає вологу з епідермісу, тому для вікової косметики він категорично не бажаний. Гліцерин в умовах українського клімату також працює на підсушування шкіри. Порада №3. Вибирайте крем з правильним вітамінним складом
Якщо це денний крем, то основним інгредієнтом в його складі має бути масло ши. Це масло створює захисну плівку, яка перешкоджає випаровуванню вологи з шкіри і захищає від УФ-променів. Вітаміни В, С і Е живлять шкіру, насичують її безліччю корисних мікроелементів. У нічному антивіковому крем обов'язково повинен бути ретинол. Він сприяє швидкому відновленню епідермісу за рахунок участі в регуляції росту і розвитку клітин під час нічного сну. І також не забуваємо про вітаміни В, С і Е.
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що впоратися з сухою шкірою досить простіше, ніж можна уявити, а знайти кошти для догляду за сухою шкірою можна на будь-якій кухні. Суха шкіра потребує більш ретельного догляду, сильному харчуванні й зволоженні. Особливо проблеми з'являються в мінливе пору року, коли вітер і холод не щадить ніжну шкіру. Спеціально для Все буде добре відомий український косметолог Ольга Метельська розповіла, як приготувати маску для сухої шкіри обличчя за особистим рецептом.