У програму тренувань часто потрапляють даремні вправи, про користь яких люди навіть не замислюються. Так, ви можете вибиватися з сил, качати прес, регулярно відвідувати тренажерний зал або басейн, а красивий плоский живіт залишається нездійсненною мрією і ненависний целюліт ніяк не покидає стегна.

Ці вправи важливо і потрібно включати в своє тренування, коли більша частина зайвих кілограм залишилася в минулому

Присідання зі штангою

Поки зайві кілограми не пішли через штангу краще не братися. Присідання з обтяженням — ефективна вправа, однак зараз ти можеш тільки збільшити об'єм стегон і сідниць. М'язи зростуть, але під жировим прошарком. Альтернатива: присідай з вагою власного тіла.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Нахили в сторону з вагою

Від нахилів з обтяженням талія стане тільки ширше. На жир і м'язи живота в першу чергу діє зміна раціону. Така вправа тобі зараз точно не треба. Якщо все ж хочеться робити нахили, то виконуй їх без обтяження.

Віджимання

Віджимання в упорі лежачи — хороша вправа, яка пропрацьовує грудні м'язи. Але при наявності зайвої ваги, обсяги тільки збільшаться. В якості альтернативи, фахівці пропонують планку в різних варіаціях.

Тяга верхнього блоку за голову

Базова вправа, яка імітує підтягування. Під зайвим жирком, найширші м'язи спини прокачаются, але зайве нікуди не піде. Не бери велику вагу в цій вправі. А краще заміни його на гиперэкстензию.

Приведення і відведення стегон в тренажері сидячи

Прийшовши до зали, дівчата в першу чергу мчать до цього тренажера, виставляють велику вагу з надією схуднути. Завдання в таких умовах неможлива. Відмовся від великої ваги або заміни дане вправу на прості випади: назад, вперед, по діагоналі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", літо – це поїздка на море, і звичайно сонячний пляж, але що робити якщо не вмієш плавати, просто валятися під розпеченим сонцем? Це не наш вибір! Плавання стилем Кроль — саме те, що вам потрібно. Калорії спалюються, фігура змінюється і настрій стає на 100% відпускних. Залишилася справа за малим — навчитися плавати.