Кожному знайоме відчуття, коли ненависний будильник вириває вас з солодкого сну на найцікавішому моменті.

Ви довго не можете прийти в себе, зрозуміти, де ви, і весь день відчуваєте себе розбитим. Але, на щастя, є спосіб завжди прокидатися легко.

Як відомо, під час сну у людини чергуються дві основні фази сну: швидка і повільна. Гарний нічний сон складається з 5-6 таких повних циклів. Вчені розрахували тривалість кожного з них, що дозволило дізнатися проміжок часу, коли організм буде знаходитися у фазі швидкого сну. Саме в цей час найлегше прокинутися.

Популярні новини зараз

АТБ "порадувало" українців пекельними акціями, залишать без копійки: "Це днище в квадраті"

Головне за ніч: скандальний закон Зеленського, "растаманство" Садового і визнання Криму українським

Пішла з життя зірка серіалу "Каменська": друг, натхненник, вчитель

"Десятки разів": Вакарчук розповів про Зеленського те, чого б ви ніколи не подумали

Показати ще

В середньому людина засинає за 15 хвилин, тобто якщо вам потрібно прокинутися о 6 ранку, вам краще всього лягти спати в 20:45 або ж в 22:15.

З допомогою цієї таблиці ви дізнаєтеся, во котрій вам потрібно лягти спати, щоб прокинутися бадьорим в потрібний час.

Скільки потрібно лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця — просто знахідка.

Сподіваємося, ця маленька хитрість допоможе вам прокидатися легко і в хорошому настрої. Зазвичай здоровій людині вистачає 7 годин, щоб виспатися. Якщо сон і харчування здорові і правильні, то проспав 7 годин, людина повинна прокидатися сам.

Північ – це час відпочинку для всієї природи, так як сонце перебуває у максимально низькому положенні. Сонце відповідає за закони часу, тому режим дня і харчування тісно пов'язаний з сонячною активністю.

Скільки потрібно лягати спати? Кращий час для сну і відпочинку – з 21-00 до 00-00. До опівночі 1 годину сну зараховується за 2 години, що підтверджують навіть сучасні вчені. В цей час відпочиває нервова система людини.

Щоб переконатися в цьому, Ви можете провести досвід, взяти і лягти спати в 21-00, а потім прокинутися в 1-00 або 2-00 ночі.

Нагадаємо, медики називають вісім ознак, які попереджають про гормональний дисбаланс.

Як повідомляв портал Знай.uа, фахівці назвали 10 симптомів, які свідчать про те, що організм вже не просто натякає, а кричить, вимагаючи відпочинку і спокою.

Також Знай.uа писав, Уляна Супрун розповіла, що кращі ліки від багатьох хвороб - здоровий спосіб життя.