Буквально нещодавно досвідчені фахівці під керівництвом доктора Ендрю Вейла з Гарвардського університету вдосконалили методику швидкого засинання, яку колись йоги розробили ще в Стародавній Індії, передає technosotnya.com.

Варто уточнити, що дана методика ґрунтується на дихальній техніці 4-7-8. Виконувати її дуже просто. Отже, потрібно спершу зручно влаштуватися в ліжку і вдихати через ніс протягом 4 секунд.

Потім потрібно просто затримати дихання на 7 секунд і протягом 8 секунд повільно видихати ротом. Відзначається, що дихати за такою схемою необхідно до тих пір, поки не вдасться заснути.

Принцип дії такої техніки полягає в тому, що дихання в циклічному ритмі допомагає заспокоїти нервову систему. Це стародавня техніка, яку індійські йоги використовували при медитації, щоб досягти максимально розслабленого стану.

До речі, деякі кажуть, що технології винні в безсонні. Що, якби ми сказали вам, що безсоння є і у тварин і комах, або що ваша проблема безсоння може бути спадковою?

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Яка б не була причина, у кожної проблеми є рішення. Є багато способів допомогти вашим очам заснути. Для здорового сну перша вимога — ідеальна атмосфера в кімнаті. Відсутність всіх вогнів приведе вас до успішної ночі відпочинку. Тому на вікна краще повісити вертикальні жалюзі або щільні штори.

Крім того, медитації можна приписувати рішення багатьох проблем. Сюди також відносяться проблеми зі сном. Згідно з дослідженням у Стенфорді в 2009 році, люди, які дотримуються програми медитації, щоб швидше заснути, змогли заснути в два рази швидше, ніж ті, хто не медитував.

Нагадаємо, медики називають вісім ознак, які попереджають про гормональний дисбаланс.

Як повідомляв портал Знай.uа, фахівці назвали 10 симптомів, які свідчать про те, що організм вже не просто натякає, а кричить, вимагаючи відпочинку і спокою.

Також портал Знай.uа писав, що в бананах міститься велика кількість калію, мінералу, який знижує високий артеріальний тиск.