Ці фотографії змусять вас сміятися від душі.

У Флориді, США, живе диво-песик на прізвисько Бекон. Він - суміш пекінеса, такси та чихуа-хуа. Але це тільки одна з особливостей забавної тваринки.

Крім усього іншого, бородань може вас ще дечим здивувати. Своєю "людською" мордочкою. І кількістю емоцій, яке ця то хитра, то сумна, то пустотлива мордочка може зображати.

Собачка з милою борідкою на рудуватій морді не боїться демонструвати свої почуття - їх завжди можна прочитати у нього на "обличчі".

А їх кількість просто вражає.

Цілком можливо, що з фото Бекона вийшов би відмінний набір емодзі. Господарі навіть завели для цього унікума "інстаграм", де вже 16 тисяч осіб спостерігає за тим, як пес сумує, дивується і багато чого ще.

Коли прийшов додому п'яний і намагаєшся вести себе нормально

Хто їв сміття на вулиці? Я їв сміття на вулиці?!

Все добре, все в порядку. Я свіжий і сповнений сил

Друзі звуть веселитися, а ти згадав, що тобі вже 25

Я з'їв дуже багато і хочу померти

У цій машині сидить красень, і він готовий веселитися

Е-е-е, помилочка вийшла

Коли тебе взяли за горло, але тобі дуже сумно, щоб на це реагувати

Не вражений!

Коли загадав бажання щосили

О, Боже мій! Я не зрозумів, що я зробив, але мені кінець

Здається, ти просиш мене без поваги

Нагадаємо, у Ленінградській області в місті Сясьстрой пітбуль врятував свою 11-річну господиню від ґвалтівника. Пригода сталася минулої середи, 15 серпня. Про це розповіла співробітникам правоохоронних органів мати врятованої дівчинки.

Як повідомляв Знай.uaна собаку американки Кассандри Клайн з міста Хілтон Хед, штат Південна Кароліна, напав великий алігатор. Зелене чудовисько вбило жінку.

Також Знай.ua писав про те, що у столичному зоопарку в родині мунтжаків Мілки і Мурзика з'явився малюк— маленьке оленя. Про це повідомляє Київський зоопарк на своїй сторінці в Facebook.