Депресія виникає на якомусь тлі у будь-якої людини, будь то чоловік або жінка.

Про це повідомляє журнал Ladyhealth, посилаючись на думку лікарів.

Однак найчастіше їй схильні люди старшого віку.

З якої причини все ж з'являється депресія? Існує кілька факторів.

1. Генетична схильність. Є сім'ї, в яких усі без винятку піддані цьому захворюванню.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити
Показати ще

2. Травма і стрес. Наприклад, у вас виникли проблеми з фінансами, від вас пішов чоловік, помер хтось із близьких і т. д.

3. Песимізм. Люди, які схильні до песимізму, часто впадають у депресію.

4. Фізіологічні захворювання. Якщо у людини є серйозна хвороба, така, наприклад, як рак, ВІЛ, і т. д., то це може бути також причиною виникнення депресії.

5. Інші фактори. Наприклад, жінка сидить на дієті і обмежує себе в їжі. Через це теж може початися депресія.

Як проявляється депресія?

Людина втрачає інтерес до життя, йому важко приймати будь-які рішення, він відчуває себе втомленим і фізично, і емоційно, він дивиться на все песимістично, йому не хочеться нічого робити, він втрачає апетит, у нього з'являються думки про те, аби покінчити життя самогубством.

Що робити в такій ситуації?

Краще всього, звичайно ж, піти до психотерапевта. В Америці, наприклад, всі так і роблять. Але у нас жінки чомусь не хочуть йти до лікаря.

Вони воліють просто купити собі антидепресанти. Але медикаментозним лікуванням самостійно займатися не варто. Інакше може з'явитися ще більше проблем.

Пробачте комусь. Це має бути людина, якій ви довіряєте. Вам не просто стане легше, але ви, можливо, знайдете рішення своєї проблеми. Якщо ви не хочете розповідати комусь про все, то просто викладіть свої думки на папері, напишіть про те, що вас турбує.

Відпочиньте. Краще всього виїхати куди-небудь, щоб змінити обстановку. Пам'ятайте, що алкоголь в такій ситуації не допоможе.

Нагадаємо, експерти вважають, що тривалі відносини негативно позначаються на мозку, у зв'язку з чим наш головний орган піддається серйозним змінам.

Крім того, відома телеведуча Дана Борисова спробувала звести рахунки з життям, а навести її на ці думки могли ліки.

Дивіться сюжет про депресію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", шахраї полюють на самотніх українок.