Телеведуча Сніжана Скляревська і власниця першого в Україні готелю для секс-ігор Олена Соловйова обговорили плюси і мінуси сексу втрьох – найпоширенішої інтимної фантазії представників обох статей.

Так, на думку експертів, найголовніше правило – це згода обох партнерів отримати такий досвід. Для того, щоб потім не шкодувати. Багато пар сваряться і навіть розлучаються після такого експерименту, тому що спочатку не були готові до такого досвіду.

Якщо пара зважилася і хоче використовувати схему дві жінки і чоловік (а це найпоширеніша схема, так як чоловіки не хочуть ділити свою даму ще з кимось), Сніжана Скляревская радить не залучати до сексу подруг. Це теж може закінчиться образами.

Під час сексу чоловікові радять приділяти більше часу своїй жінці, щоб вона не ревнувала до запрошеної дівчини. Самим дівчатам слід першими проявити ініціативу, якщо чоловік соромиться і на своєму прикладі показати, як треба веселитися.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" розповідав про інтимні іграшки, які вибирають самотні українці. В Україні активно розвивається ринок секс-іграшок. Часи сумнівних силіконових виробів проходять. Їх змінюють технологічні пристрої з інноваційних матеріалів, з мобільними додатками та інтелектуальними режимами. Виробляють їх у тісній співпраці з сексологами і гінекологами. А роблять їх у Великобританії, Швеції, Канаді, Німеччині, США. І Китай вже далеко не виробник дешевого непотребу. Поступово просунуті секс-гаджети приходять і в Україні.

Ми також писали, за якими критеріями чоловіки вибирають свою єдину. Існує думка про те, що головне в жінці – це її зовнішність, але виявилося, що більшість чоловіків шукає свою єдину зовсім за іншими ознаками. Чому ж одні залишаються з дівчатами на ніч, а інші на все життя?