Відносини прийнято вважати "неправильними" і апріорі нещасними, якщо при наявність постійного партнера, жінка або чоловік мають зв'язку інтимного характеру з кимось іншим. Однак деяким з душі концепція "відкритих" відносин, і вона робить їхнє життя абсолютно щасливою.

Суспільство продовжує засуджувати і негативно, із засудженням ставиться до пар, які відкрито говорять про те, що в їх сім'ї "відкриті" відносини. При цьому у Великобританії до 48% людей зацікавлені в таких відносинах. У США відкрито заявляють про свою полігамність близько 7% населення.

Люди з консервативним мисленням впевнені, що відносини, в яких партнери за взаємною згодою не обмежують себе тільки одним партнером, не можуть стати щасливими. Однак недавні наукові дослідження спростовують цю теорію.

Моногамні і полігамні партнери схожі у своїх реакціях до тих пір, поки зацікавлені у своєму коханому. Вони щасливі в таких відносинах, готові намагатися одне для одного і прагнуть проводити час разом. І моногамія або полігамія тут не при чому.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Показати ще

Експерти запевняють, що спочатку варто будувати відносини на основі довіри і відкритості. У разі, якщо це необхідно, прямо розповісти про свою позицію щодо "відкритих" відносин і дізнатися, як до цього ставиться партнер. Полігамність як явище не стає причиною розставання. Вся справа в недовіри, брехні і недомовленості.

Як повідомляв портал "Знай. ua" жінки, як кажуть, з Венери, а чоловіки - з Марса. Але інколи ми забуваємо про те, що насправді наші організми відрізняються кардинально. Пропонуємо поглянути на чоловіче і жіноче тіло в незвичайному світі: факти, про які мало хто знає або просто не звертає уваги. Передає Clutch.

Старіння

Чоловіча шкіра старіє повільніше, ніж жіноча. Але, враховуючи те, скільки часу жінки витрачають на догляд за собою, на ділі виходить зовсім навпаки.

Імунітет

Насправді чоловічий імунітет слабкіше жіночого.

Агресія

Чим більше тестостерону в крові, тим сильніше рівень агресії у чоловіків. Якщо і зворотна сторона: агресивні дії, спрямовані на чоловіка, збільшують рівень тестостерону в його крові.