З давнини до нас дійшов міф про двустатевості людини, якого боги розділили. Так з'явилися чоловік і жінка і з тих пір кожен з них шукає собі ідеального партнера. Астрологи запевняють, що у кожного знака зодіаку є найбільш відповідні партнери. Але є ті, які як шматочки пазлу ідеально поєднуються один з одним.

Овен і Ваги

Овен здатний дати Терезам імпульс до дії і взяти на себе відповідальність за прийняття рішень. Овен здатний багато в чому навчити Ваги відстоювати свою точку зору, говорити "ні" та інше. Ваги, в свою чергу, здатні врівноважувати вибуховий характер Овна і відповідати за дипломатичне спілкування в парі.

Телець і Скорпіон

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Обидва знака постійні у своїх емоціях і наполегливі в досягненні цілей. Також вони удвох тяжіють до облаштування будинку і люблять красиві речі. Телець здатний навчити Скорпіона більш прагматично підходити до життєвих ситуацій і усуватися від неприємних емоцій. Скорпіон ж здатний наповнити світ партнера яскравими фарбами і позитивними емоціями.

Близнюки і Стрілець

Обидва знака пристрасно люблять далекі подорожі, проявляють інтерес до різних культур і народів. Обидва прагнуть дізнатися і побачити якомога більше і легко ставляться до життєвих труднощів. Стрілець здатний дати своєму партнеру поняття обґрунтованості, Близнюки ж цінують інтелект партнера і філософський склад розуму.

Лев і Водолій

Обидва знака цінують найбільше свободу. Вони життєлюбний і незалежні в судженнях. Вони здатні повністю довіритися своєму партнеру і стають один одному не лише коханці, але й вірними друзями. Ці знаки намагаються уникати рутини і частіше обертатися в товаристві.

Рак і Козеріг

Обидва партнера досить консервативні і домовиті. Вони поважають сімейні узи і шанують традиції. Козеріг відповідає в парі за досягнення цілей і витривалість у випробуваннях, тоді як Рак додає частку інтуїтивного світосприйняття та чутливості відносини.

Діва і Риби

Ці знаки досить гнучкі і здатні легко маневрувати в потоці життя. Разом з тим обидва партнера відмінно відчувають один одного, хоч часом і здаються різними. Діва приносить у відносини тверезий розрахунок і планування, а Риби – сентиментальність і безпечність у будь-яких проблемах.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" ці знаки зодіаку – справжні профі в мистецтві любові.