Найпопулярніше ласощі, шоколад, може зникнути.

Згідно з дослідженнями, проведеними компанією Euromonitor, в 2016-2017 роках світовий попит на шоколадну кондитерську продукцію перевищив 7, 45 млн тонн. У порівнянні з показниками п'ятирічної давності він виріс більш ніж на 10%.

Основна заслуга в цьому належить Індії та Китаю, де споживання шоколаду зростає. Індія продемонструвала високий зріст споживання в 2016 році - 13%. Однак найбільшу кількість ласунів живе в США, де споживаються 20% світової продукції шоколаду. А найвищий рівень споживання шоколаду на душу населення - в Швейцарії. Кожен швейцарець в 2016 році з'їв по 11 кг шоколаду.

При цьому, вирощувати какао все складніше. Вирощування і збір врожаю - дуже трудомісткий процес, плоди не визрівають одночасно, тому потрібно постійно спостерігати за деревами. Рослина плодоносить круглий рік, і з урожаю одного дерева отримують півкілограма какао. Найменші зміни погоди можуть зіпсувати урожай, тому глобальні зміни клімату не сприяють розвитку індустрії.

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Льоша з "Холостячки" повідав про найболючіше: "У мене 8 років не виходило"

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Пішов з життя зірка "Битви екстрасенсів" – був одним з перших

Показати ще

Крім того, вчені прогнозують, що кліматичні зміни в найближчому десятилітті істотно зменшать площу земель, придатних для вирощування какао.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що повідомляв, що брауні - чудо-десерт, який незрозуміло, як правильно назвати - чи то тістечком, то чи цукеркою - вирішувати тобі.