Найпопулярніше ласощі, шоколад, може зникнути.

Згідно з дослідженнями, проведеними компанією Euromonitor, в 2016-2017 роках світовий попит на шоколадну кондитерську продукцію перевищив 7, 45 млн тонн. У порівнянні з показниками п'ятирічної давності він виріс більш ніж на 10%.

Основна заслуга в цьому належить Індії та Китаю, де споживання шоколаду зростає. Індія продемонструвала високий зріст споживання в 2016 році - 13%. Однак найбільшу кількість ласунів живе в США, де споживаються 20% світової продукції шоколаду. А найвищий рівень споживання шоколаду на душу населення - в Швейцарії. Кожен швейцарець в 2016 році з'їв по 11 кг шоколаду.

При цьому, вирощувати какао все складніше. Вирощування і збір врожаю - дуже трудомісткий процес, плоди не визрівають одночасно, тому потрібно постійно спостерігати за деревами. Рослина плодоносить круглий рік, і з урожаю одного дерева отримують півкілограма какао. Найменші зміни погоди можуть зіпсувати урожай, тому глобальні зміни клімату не сприяють розвитку індустрії.

Популярні новини зараз
Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги"
Показати ще

Крім того, вчені прогнозують, що кліматичні зміни в найближчому десятилітті істотно зменшать площу земель, придатних для вирощування какао.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що повідомляв, що брауні - чудо-десерт, який незрозуміло, як правильно назвати - чи то тістечком, то чи цукеркою - вирішувати тобі.