За словами астрологів, у кожного знака Зодіаку є своя щаслива цифра. Однак є також цифри, які можуть принести купу проблем. Пропонуємо нашим читачам дізнатися, як певне число може вплинути ну долю кожного знака.

Для народжених під знаком Лева щасливим числом є 1. Першого числа можна сміливо починати новий бізнес, змінювати роботу або одружитися. Будь-яке починання стане успішним. Левам слід побоюватися цифри 2, вона гальмує їх успіх і уповільнює розвиток.

"Магніт успіху" Раку - це число 2. Двійка в астрології наділена енергетикою любові та безпеки, які дуже необхідні Ракам. Чим більше двійок – тим краще. Також у поєднанні з двійкою їм сприяє цифра 7. Будь-які поєднання цих чисел – щасливі для цього знака.

Трійка – запорука успіху відразу для двох знаків - Овнів і Скорпіонів. Якщо ви сумніваєтеся, коли провести важливі переговори або прийняти серйозне рішення, то сміливо покладайтеся на число, яке містить цифру 3. В якості талісмана ці знаки можуть використовувати трикутник.

Популярні новини зараз
Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію
Показати ще

Цифра 4 принесе удачу і щастя Дівам та Близнюкам. У цій цифрі міститься енергетика знань, глибоких думок, науки, обміну досвідом.

П'ятірка несе сильну позитивну енергетику Стрільцям. В цілому, Стрільці – улюбленці долі, тому цифра 5 для них буде щасливою в поєднанні з будь-якими іншими цифрами.

Цифрою успіху і гармонії для Ваг і Тельців стане шістка. Це число принесе щастя в любовних справах. Сміливо призначайте дату весілля на 6.06. Цифри 4 і 9 посилять позитивний ефект шістки, при цьому четвірка – принесе щастя у відносинах шлюбу, а дев'ятка – позитивно позначиться на професійному терені.

Сімку завжди вважали щасливим числом, але по справжньому щасливою вона стане для Козерогів.

Вісімка – щаслива цифра для Водоліїв. Її подвійне зображення схоже на віддзеркалення у воді. Вісімка допомагає Водоліям черпати енергію з навколишнього світу, вона заряджає цих особливих, талановитих і оригінальних людей натхненням.

Рибам варто звернути увагу на цифру 9. Дев'ятка – символ завершеності, зрілості, замикання кола, тому саме коло стане найкращим талісманом для Риб.

Як повідомляв портал "Знай.uа" дізнайтеся, що приготували зірки в щоденному гороскоп на вівторок, 17 липня, для всіх Знаків Зодіаку в нашій статті.