Відомий голлівудський режисер Мел Гібсон вирішив, що зніме фільм про Другу світову війну. Головними героями будуть японські члени екіпажу, які боролися проти американських бойовиків міноносця "Лаффі" в 1945 році. Кінострічка буде знята по книзі Джона Уюковітса "Hell from the Heavens".

Прем'єра фільму відбудеться в наступному році. Однак Гібсон, крім фільму про війну, планує взяти участь у кінострічці "Людина на шість мільярдів доларів".
Варто нагадати, що популярність режисер отримав за допомогою участі в таких відомих картинах, як "Тім" і "Божевільний Макс". Перше його творіння, зняте в 1993 році - "Людина без обличчя", потім Гібсон випустив нову кінострічку під назвою "Хоробре серце".
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що у пластилінового мультфільму "Втеча з курника" з'явиться продовження. Продовженням буде знову займається студія Aardman Animations, а сценаристами виступлять Пітер Лорд і Нік Парк, які займалися першою частиною. Режисером сиквела став Сем Фелл. Оригінальний мультфільм вийшов в 2000 році і заробив 225 млн доларів при бюджеті в 45 млн. Сюжет розповідав про жителів однієї англійської ферми з виробництва яєць, де за те, що курка не несе яйця, її можуть спокійно "запроторити" в пиріг. Курки вже багато років мріють влаштувати втечу, проте жорстока власниця місіс Туйд перетворила свій заклад в неприступну в'язницю, і вибратися звідки не так-то легко.

Деталі сюжету нового фільму поки невідомі. Чи повернуться до озвучці Мел Гібсон і Джулія Савален також невідомо.