Щорічно 28 грудня відзначають Міжнародний день кіно. У світі і без цього досить багато цікавих свят, але таке мистецтво точно заслуговує окремої урочистості. Ми вирішили розповісти вам трохи цікавого в День кіно, щоб ви знали історію цього свята.

Міжнародний день кіно 2017: історія

У Парижі в "Гранд-кафе" на бульварі Капуцинів 28 грудня 1895 року вперше пройшов сеанс сінематографа братів Огюст і Луї Люм'єр. Була показана картина "Прибуття поїзда на вокзал Ла Сьотю". А після цієї події брати запатентували створений ними апарат "Сінематограф". Саме ця подія і послужила приводом створенню свята Міжнародний день кіно.

Потрібно відзначити, що під час цього сеансу глядачі просто втекли з залу, боячись, що поїзд дійсно їде на них. За останні кілька десятків років з'явилася величезна кількість різних кінофестивалів: Каннський, Венеціанський, "Берлінале", фестиваль імені братів Люм'єр, "Оскар".

Ми вирішили розповісти вам цікаві факти про кіно, про які мало хто знає.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Міжнародний день кіно 2017: цікаві факти

Трейлери

Зараз ми всі знаємо, що таке трейлери і навіщо їх роблять. Але так було далеко не завжди. Вони з'явилися ще в 1912 році, але тоді короткі нарізки з фільмів показували вже після самої кінокартини. Звичайно, люди просто збиралися і йшли. Тому їх почали використовувати у якості анонсу.

Як з'явилася "мильна опера"

Домогосподарки завжди дивилися серіали, навіть в 30-х роках минулого століття. А тоді під час рекламних пауз показували лише ролики з побутовою хімією і подібними засобами. Тому спочатку в побутових розмовах, а потім вже і в професійному середовищі ці серіали стали називати саме "мильними" операми.

Нестандартний Хічкок

Альфред Хічкок завжди намагався якомога більше налякати глядачів. Тому, спочатку він відмовився від будь-якої музики в кіно, а пізніше перестав вставляти напис The End. Так він намагався досягти того, щоб у глядачів з'явилося відчуття страху і незавершеності.

Дивіться: Топ 10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ЗІ СВІТУ КІНО