1 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день вегана. Якщо ще 10 років тому про них знали зовсім небагато, то зараз вегетаріанство має величезну популярність. Так що зовсім не дивно, що існує таке міжнародне свято. І в Міжнародний день вегана ми вирішили розповісти вам більше про таке торжество.

Міжнародний день вегана 2017: історія свята

Таке торжество, як Міжнародний день вегана з'явився в 1994 році. Варто відзначити, що свято заснували в честь 50-річчя веганского суспільства.

Слово " веган було створено Дональдом Уотсоном (Donald Watson) з перших трьох і останніх двох букв англійського слова «vegetarian» (рос. «вегетаріанець», «вегетаріанський»). Цей термін почав використовуватися Веганским суспільством, заснованим Уотсоном 1 листопада 1944 року в Лондоні.

Але, треба сказати, що вегетаріанство з'явилося задовго до цього. Вважається, що Піфагор був вегетаріанцем і пропагував такий спосіб життя. Також не їли м'яса і давньоєгипетські жерці, які брали участь в різних ритуалах.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Найчастіше, головна причина відмови від м'яса – це небажання бути причетними до вбивства тварин. Адже вегетаріанство – це не тільки спосіб харчування, але і спосіб життя. Тому Міжнародний день вегана – це прекрасний привід привітати всіх знайомих вегетаріанців.
У сучасному світі вегетаріанство практикується людьми, які займаються йогою, а також тими, хто схильний до езотеричних наук.

Міжнародний день вегана 2017: традиції свята

Звичайно, в такий день проходить досить багато різноманітних вегетаріанських заходів, які покликані не тільки розважати людей, а й інформувати інших про користь для здоров'я від вегетаріанства.

У Міжнародний день вегана можна зустріти і концерти, фестивалі. Гастрономічні заходи будуть практично на кожному кроці. Так само, безліч офіційних заходів, де проходять благодійні та інформативні акції.

Дивіться: Сьогодні міжнародний день вегана

Нагадаємо, що Міжнародний день вегана щорічно відзначається 1 листопада.