Він був із знатного роду, але це не заважало йому мати лагідну вдачу. Тому і день цей потрібно прожити з добротою в серці і смиренністю.

30 серпня обов'язково потрібно допомагати знедоленим, в основному сиротам і вдовам. На Русі в цей день проводились Вдовині Помочі. Тобто кожен щось приносив знедоленим, хтось овочі, хтось - тканину, хтось - зерна. Допомагали і по господарству. Адже таким людям дуже складно все встигати, та й одна жінка не все може зробити.

Заборони на роботу немає. Якщо ви займаєтеся польовими роботами, то вже потрібно поступово їх закінчувати. Вже на носі осінь. Якщо ж ви робите заготовки на зиму, то потрібно дотримуватися деяких умов, щоб вони залишалися смачними і не зіпсувалися: не можна ходити до церкви, поминати чорта і ходити на цвинтар.

У предків існував звичай спалювання старого одягу на задньому дворі, щоб вогонь забрав печалі, скорботи і хвороби. Щоб уберегти організм від хвороб робили дерев'яні обереги і обереги з сушеної трави. Щоб діти не хворіли, їх на порозі обливали відром води.

Популярні новини зараз

Артем Пивоваров зізнався, що різав людей перед тим, як стати улюбленцем публіки: "Людина знаходилась на столі"

Ані Лорак прибралася у пір'я як Філіп Кіркоров дорогою в Україну, але Ігор Кондратюк нагадав її місце: "Хв*йда-тур"

Донька Ані Лорак вразила екзотичною зовнішністю, копія Мурата: "Виросте – її відтюнінгують"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

Ще один дивовижний звичай був у царській Росії. Молоді люди влаштовували мухам «похорон», що було символом загибелі комах від перших холодів. Гробики їм робили з горіховою шкаралупи або з овочів, а потім закопували в землю. Обряд супроводжувався піснями і танцями.

Якщо ви народилися 30 серпня, то вважається, що життя ваше буде довгим і плідним, зможете стати хорошим цілителем і заступником людей. Вам потрібно носити агат.

Прикмети і приказки на Мирона вітрогонів 30 серпня

  • Ліпій - по липі, а орач - по вдовиному полю.
  • На вдовин двір хоч тріску кинь.
  • На Мирона не відсієш, на наступний рік збирай лише квіточки.
  • Не вклоняюся багатієві, коли своє жито молочаю.
  • Пора дозрівання плодів до повної зрілості.
  • З миру по нитці - сироті (жебракові) на сорочку.
  • На сході сонця небо червоне - погода буде вітряною.
  • Якщо вранці туман і роса, значить погода буде хороша.