Наука - поняття розтяжне. У кіно "Інтерстеллар" з його красивими і вражаючими висновками, а в реальності - дуже жорсткі експерименти. Якщо ви людина зі слабкою псіхікою, дитина або вагітна жінка, краще не читайте далі.

Російські вчені та голови собак

На початку ХХ століття, вченим було дуже цікаво, скільки зможе прожити собака, якщо їй відрубати голову. Радянський науковець Сергій Брюхоненко продемонстрував подібний експеримент, використавши відсічену голову собаки, яку підключили до апарату штучного життєзабезпечення. Цей цікавий процес записували на відео. Як виявилося, відрубана голова реагує на звук, світло і смак, більш того, вона навіть не проти поїсти.

Радянський вчений в 1950-х роках став першопрохідцем в трансплантології і провів безліч експериментів на тваринах з пересадки серця і легенів. Світ почав вважати його божевільним після того, як він пришив собаці голову іншого пса. Обидві голови були живими, пили воду з миски. Зараз ця собака - експонат ризького музею в Латвії.

Популярні новини зараз
Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію
Показати ще

Американські вчені і голови мавп

В Америці, щоб не відставати від СРСР, експериментатори вирішили діяти більш радикально. Нейрохірург Роберт Уайт в 1970 році спробував трансплантувати голову мавпи. Виявилося, що вони змогли бачити, чути, розпізнавати смак і запах. Проблема полягала в тому, що їх тіло було паралізовано і могли вони тільки лежати, відкриваючи й закриваючи очі і рот. Прожили мавпи кілька років.

Вчений, який вивчав смерть від повішення

Судовий доктор Микола Минович на початку ХХ століття в Бухаресті зайнявся вивченням смерті через повішення. Йому було цікаво, що відчувають люди під час цього процеса. З цією метою доктор зробив кілька спроб самоповішення за допомогою асистентів. Під час однієї зі спроб він провисів 25 секунд. У 1941 році доктор помер від хвороби голосових зв'язок.

Укус "чорної вдови"

На початку XX століття професор Аллан Блер дозволив самці "чорної вдови" вкусити себе. Блер вирішив спростувати суперечки про те, що укус дрібних павукоподібних не ядовитий для людини. Після укусу чоловік почав відчувати біль, запаморочення і зниження артеріального тиску. Цей букет відчуттів довів його до лікарні, де додалися такі симптоми, як пітливість, блювота і пронос. Таким ось дивним чином Аллан Блер довів всьому світу, що мальки павуки теж небезпечні для людини.

Чорний експеримент США

У період від 1932 по 1972 рік Служба суспільної охорони здоров'я США проводила дослідження ефекту сифілісу серед 600 чоловіків африканського походження. Всі вони отримували однакове лікування, їх однаково годували, всіх застрахували, але ніколи не говорили, що вони хворі, і стежили, щоб піддослідні не зверталися до інших лікарів за лікуванням. До кінця експерименту 28 чоловіків померли від неотримання адекватного лікування захворювання, 100 пацієнтів померли від ускладнень, 40 дружин були інфіковані сифілісом, 19 дітей були народжені з сифілісом.

Кров з очей

В середині XX століття військовим стало цікаво, яке максимальне навантаження може винести людина під час катапультування з літака. Джон Степ, полковник, який вирішив особисто взяти участь в експерименті на ракетній установці, яку розігнали до 1000 км / год і різко зупинили. Випробуваний пережив кровотеча з очей, втрату зору і пухирі на тілі. Завдяки цьому експерименту авіаінженери виправили конструкції літаків і вдосконалювали безпеку для пілотів.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", якщо у вас романтичні плани на довгі вихідні, деякі продукти варто прибрати з меню. Вони знижують рівень тестостерону, а разом з ним знижується і лібідо. Енергію ми отримуємо з продуктів харчування в процесі обміну речовин, тому те, що ми їмо, безпосередньо впливає на наше "сексуальне" настрій і можливості.