Якщо твоє тіло не відповідає параметрам, які встановило суспільство, це ще не привід бути сірою мишкою. Навпаки, постарайся підкреслити свою індивідуальність, ставши яскравою і незвичною. Зроби як Тесс Холлідей і встанови свої правила краси і догляду за собою. Читай про це в матеріалі Clutch.

Вага Тесс Холлідей 155 кілограм, але дівчину така цифра не бентежить. Вона веде активне життя і є успішною моделлю. Дівчина рекламує відомі бренди і, звичайно ж, одяг для повних жінок. Нещодавно на своїй сторінці в соціальній мережі Тесс додала відео тренування. Комплекс вправ від самої повної моделі світу неймовірно простий і його можна виконувати вдома з допомогою пляшок з водою.

Махи "гантелями"

Комплекс починається інтенсивно і стоячи. Озброївшись двома пляшками з водою, Тесс енергійно викидає їх вперед.

Популярні новини зараз

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Показати ще

Винос "гантелі" перед собою

У ролі гантелі виступає одна пляшка з водою. Дівчина пропрацьовує руки і плечовий пояс. На прямих руках вона виносить від грудей пляшку вперед, потім піднімає її вгору над головою і повторює коло.

Рівновага і м'язи спини

Відмінна вправа для тренування м'язів спини і для рівноваги. З положення "рачки" потрібно по черзі виносити вперед праву руку, назад ліву ногу і навпаки.

Ягодичный міст і м'язи грудей

У Тесс дуже добре виходить виконувати цю вправу. Вона озброїлась додатковою вагою, тримає пляшку на витягнутих руках і опускає її до грудей. При цьому сідниці знаходяться в напрузі.

Почергове опускання ніг

Завершальна вправа в комплексі — робота над м'язами живота. По виразу обличчя Тесс видно, як їй важко, але дівчина не здається.

Тесс розговорилася зі своїми підписниками і написала: "Не буду брехати всім вам. Коли я побачила своє тіло з різних кутів у цьому відео мого тренера, мені стало погано. Але потім я згадала, хто я така".

Нагадаємо, в соціальній мережі Instagram Тесс Холлідей опублікувала знімок, на якому позує в одних напівпрозорих трусах, повернувшись до камери спиною.

Як повідомляв Знай.ua, найбільш повна у світі модель оголилася для глянцю.

Також Знай.ua писав, 140-кг дівчина перетворилася в фитоняшку всього за рік.