Останній місяць літа буде радувати своїм теплом і м'яким світлом. Це найбільш сприятливий час для відпусток і пригод. Однак деяким знакам Зодіаку варто поберегти своє психічне здоров'я в цей час, оскільки не всі зірки будуть до них прихильними.

Овен - без двох хвилин чемпіон

На цей знак очікують розчарування в бізнесі. Рідна планета – Марс - буде перебувати в жорсткому Протистоянні з Сонцем. Краще перечекати несприятливий час де-небудь в тиші: там, де можна обдумати всі можливі наслідки. Конфліктні ситуації поступово вирішаться самі по собі. І тоді представник вогню зможе знову повернутися на переможну стежку.

Близнюки - відчайдушний ідеаліст

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Коли твоя планета-покровитель знаходиться в ретроградному положенні, розраховувати на тотальний успіх не доводиться. Близнюки можуть скільки завгодно проявляти активність, але Меркурій вирішить всі по-своєму. Зокрема, представників повітряного знака підбиватимуть кращі друзі і, здавалося б, надійні знайомі.

Однак здаватися не слід. Навіть якщо зірки налаштовані проти тебе, небезпечний місяць можна провести з користю. Для цього Близнюкам необхідно вичавити максимум зі своїх можливостей. А вміють ці хлопці багато: планувати, аналізувати проекти, складати карти дій. Побудова чіткого алгоритму дозволить уникнути серйозних криз і в особистому житті.

Діва - самотній мандрівник

Якби Діви могли передбачити майбутнє, вони б вважали за краще провести серпень десь в пустелі. Там, де немає суспільства людей і небезпечних хижаків. Серпень їм обіцяє серйозні випробування у всіх сферах. Уникнути зіткнення з неприємностями може допомогти лише усамітнення. А всі проблеми через ретроградного Меркурія. Існує висока ймовірність хворобливого краху амбітних планів. Кілька скрасить ситуацію гармонійний аспект Сонця з Юпітером, проте обережність не завадить.

Нагадаємо, цим знакам Зодіаку Місячне Затемнення в липні 2018 принесе успіх і удачу. Але їм варто бути обережними і готовими до змін. Адже щоб побудувати нове, потрібно зруйнувати старе.

Як повідомляв раніше Знай.ua, сумісність пари можна визначити за їхніми іменами. Як повідомляє lime, бувають ситуації, коли дві шалено закоханих одне в одного людини просто не в змозі перебувати під одним дахом довгий час. З іншого боку, іноді люди, у яких зовсім різні характери і звички можуть прожити разом душа в душу.

Також Знай.ua писав про те, що жінки цих знаків Зодіаку буквально створені для сім'ї і стають кращими дружинами для своїх чоловіків.