Користувачі популярної соціальної мережі Facebook запустили чутку про те, що за допомогою коментаря можливо дізнатися, захищений аккаунт, чи ні. Відомо, що за умовами евента потрібно вбити в коментарі слово "BFF"

Так, згідно з твердженнями багатьох користувачів соцмережі, за кольором, яким підсвітить слово "BFF" після публікації, можна судити про небезпеку. Як з'ясувалося, така інформація не відповідає дійсності.

Користувачі Facebook почали ділитися один з одним припущеннями про те, що соціальна мережа нібито містить секретну функцію перевірки надійності облікового запису. Для цього користувачі радять вбити в пост або коментарі набір букв "BFF". Якщо букви позеленіють, то нібито з аккаунтом і його захистом все в порядку, а якщо ні - то є привід потурбуватися.

Примітно, що безліч користувачів повірили твердженнями про "таємну функції", кинувшись перевіряти, чи не загрожує їм злом сторінки.

Популярні новини зараз
Вистачить на продукти й навіть комуналку: ПриватБанк нарахує клієнтам по 2500 грн кешбеку Помер Король Британії Чарльз ІІІ (оновлено) Виїзд з України зміниться 18 березня: які нововведення чекають на всіх вже в понеділок Якщо не встигли здати в банк – радійте: монети номіналом 5 копійок можна дорого продати
Показати ще

Насправді ж слово виділяється зеленим просто тому, що воно входить в список фраз-тригерів Facebook Delight (таких як "Вітаю" і "Я люблю тебе"), які завжди вирізняються особливим кольором в публікаціях та коментарях, а при натисканні на них на екрані з'являється спеціальна анімація. Наприклад, при натисканні на BFF виникає анімація, коли дві долоні дають "п'ять".

При цьому, ніякої шкоди коментар BFF (абревіатура розшифровується як Best Friends Forever, або "Кращі друзі назавжди"), зрозуміло, в собі не несе - це не пастка хакерів, а скоріше спосіб розіграти своїх передплатників.

До речі, систему легко обіграти: якщо букву написати кирилицею, а FF — латиницею, то вона не розпізнає слова і не виділить його зеленим. Таким чином можна обдурити друзів, налякавши їх небезпекою, яка нависла над акаунтами.

Як повідомляв портал "Знай.uа" вчений-психолог Олександр Коган, який створив додаток, через який були вкрадені дані мільйонів користувачів Facebook, консультував групу вчених Санкт-Петербурзького державного університету (Спбду).