Свої вихідні краще провести у компанії друзів, навіть якщо ви невиправний інтроверт. Вільні дні краще не віддавати комп'ютеру й улюбленим фільмам, для цього будуть холодні осінні вечори.

Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Вона також розповіла, як знайти ліки від самотності.

"У світі помічено глобальну тенденцію до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї", – пише Супрун.

При цьому Супрун зазначає, що наслідки самотності шкідливіше, ніж може здатися на перший погляд.

"Самотні люди більше ризикують захворіти серцево-судинними захворюваннями, у них можуть знижуватися когнітивні функції, порушуватися сон, посилюються симптоми депресії. Крім того, для самотніх людей ризик передчасної смерті з усіх причин вище, і в цілому вони відчувають себе менш щасливими", - пише вона.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фахівці проаналізували дані 49 групових досліджень, у яких взяли участь 266 939 психічно здорових пацієнтів. 47 відсотків анкет належало чоловікам. Середній термін моніторингу склав 7,4 років.

У ході спостереження враховувалися такі фактори, як маса тіла, наявність шкідливих звичок і загальні фізичні показники. Отримані висновки застосовні до учасників дослідження незалежно від їх віку або географічного положення. Так, вчені виявили, що люди з вищім рівнем фізичного навантаження менше схильні до ризику виникнення депресії.

Також Знай.uа писав, в генах закладено, який у дитини буде колір очей, волосся, рівень інтелекту, ступінь емоційності, але, крім всього, в його генетичному коді закладені і захворювання. Іноді – це результат збою в роботі генів, іноді досить закономірно. Пропонуємо вам прочитати про найпоширеніші генетичні хвороби.

Як повідомляв портал Знай.uа скандальний керівник МОЗ Ульяна Супрун знову вирішила надати важливі рекомендації українцям. На це й раз вона розповіла про шкоду надмірного користування гаджетом. Крім того, вона надала поради, як правильно позбутися залежності від смартфонів.

За словами керівниці МОЗ постійне "сидіння" у власному смартфоні не кращим чином впливає на здоров'я людини. Вона зазначає, що існують навіть характерні ознаки того, що людина занадто багато користується смартфоном.