Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Все, що публікується на моїй сторінці можна знайти на моїй сторінці. Якщо бачите підозрілі скріншоти на зразок цих - обов'язково перевіряйте першоджерело", - написала Супрун в Facebook.
На фото видно, що хтось в жартівливій, саркастичній формі, від імені в. о. міністра, намагався дати поради українцям. Які явно абсурдні. Навряд чи, хтось сприйняв це всерйоз.
Але У. Супрун нагадала нам про таке неприємне явище, як фейки і закликала боротися з дезінформацією.
Чиновниця зазначила, що подібна дезінформація може поширюватися противниками змін, які вона вводить.
Нагадаємо, Уляна Супрун дала кілька порад про те, як попередити появи каменів у нирках.
На своїй сторінці у Facebook Уляна Супрун заявила, що причиною сечокам'яної хвороби є кальцій, щавлева, сечова кислота або фосфати, які кристалізуються.
Згодом ці кристали збільшуються і формують камені, які можуть зміститися і просуватися вниз по сечоводу, блокуючи потік сечі. Найкращим захистом від цього є профілактика.
Як повідомляв портал "Знай.uа", підвищений артеріальний тиск (гіпертензія), яке називають "хворобою дорослих", може вразити і дитину. Про це на своїй сторінці у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Крім того, вона розвінчала ще кілька міфів про це захворювання.
Зокрема, вона спростовує думку про те, що це нібито це спадкова хвороба.
"Якщо ваші батьки мають проблеми з тиском, дотримання здорового способу життя може запобігти розвитку гіпертензії, а періодичний контроль тиску - вчасно виявити проблему", - пояснює Супрун.
Про це написала на своїй сторінці у Facebook ст.. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
"Запам'ятайте, що після укусу не треба чекати симптомів! Збережіть собі ці правила. Навіть якщо укус був не до крові, слина зараженої тварини може потрапити на подряпини, а це - пряма загроза заразитися ", - написала Супрун.
За її словами, необхідно негайно і ретельно промити уражене місце великою кількістю води з милом; продезінфікувати рану антисептичним засобом на основі спирту або йоду (перекис водню не допоможе); звернутися в найближчу медустанову.