З тих пір, як у відомій комедії з Чарлі Чапліном головний герой підсковзнувся на банановій шкірці, цей фрукт перестав бути лише їжею, на нього подивилися зовсім з іншого ракурсу. Цей продукт знайшов прихильники у багатьох країнах світу. Його не лише споживають в їжу, а й активно використовують у косметології. А деякі більше винахідливі люди навчилися застосовувати бананові шкірки для покращення стану шкіри та навіть боротьби з проблемами зубів.

Виводимо акне

Нехай ідея терти обличчя банановою шкіркою звучить комічно, але це - найпопулярніша в Азії процедура від вугрового висипу. Слід лише взяти свіжу шкірку і внутрішньої її стороною злегка поскрабіровать очищену шкіру. Після залишити хвилин на 10, періодично перевіряючи, чи не потемніла шкурка. Якщо окислення сталося, її варто замінити новою. Після вмитися і нанести звичний догляд.

Прибираємо зубний наліт

Ще одне "ноу хау" з країн Азії. Серед блогерів там популярна процедура щадного очищення зубів від нальоту за допомогою шкірки банана. Як і в попередньому випадку, потрібно акуратно потерти зуби "виворітного" стороною шкірки. Таку процедуру потрібно проводити протягом 7 днів.

Знімаємо зуд від укусів комарів

Бананову шкірку білою стороною потрібно прикласти на уражене місце та трохи потримати.

Підкормлюємо троянди

Закопайте бананову шкірку під кущем троянд або на клумбі. Розкладаючись, шкурки будуть насичувати грунт магнієм, калієм і кальцієм. І від такої підгодівлі троянди будуть цвісти довше і пишніше.

Поліруємо взуття

Так, вам не здалося. Але бананові шкірки чудово полірують взуття. За хімічним складом шкірка банана не так вже далеко пішла від кремів для шкіряних виробів. І там, і там міститься ударна доза калію, який і відповідальний за освіту тонкої плівки з дзеркальним блиском. Так що після сніданку. Hе викидайте бананову шкірку, а протріть нею всю шкіряне взуття, промокнувши сухою м'якою тканиною після.

Позбуваємось бородавок

Ніяких прикладань жаб: замість жаб'яче шкіри допоможе бананова. Народний спосіб позбавлення від бородавок пропонує покласти шматочок бананової шкірки на уражену ділянку (внутрішньою стороною до шкіри), герметично скріпити скотчем або пов'язкою і залишити на всю ніч. Повторювати щовечора протягом 11-14 днів, поки не з'явиться результат. Це засіб допомогло багатьом, але не забувайте, що звернутися до лікаря - завжди найкраще рішення.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", експерти розповіли, скільки можна зберігати різні продукти в морозилці.