Дослідження показало, що 7 з 10 дівчат воліють зустрічатися з тим, хто має iPhone. До цього висновку в ході експерименту прийшла компанія Decluttr.

Тому всім самотнім користувачам Android варто задуматися над зміною смартфона. І придбати пристрій Apple.

Серед причин, зокрема, те, що багато хто називає власників iPhone більш вишуканими і досвідченими. Проте інші вважають, що справа в грошах.

У суспільстві досі сильний стереотип щодо того, що у людини з iPhone солідне матеріальне становище. І смартфон в такому випадку сприймається, як якась розкіш.

Дослідження Decluttr було проведено серед 1502 людина. Невідомо, як саме компанія робила вибірку людей. Але було визначено кілька загальних моментів у сприйнятті.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

Для дівчат важливим є рік випуску смартфона. Так, iPhone 7 навіть з розбитим екраном ними сприймається більш позитивно, ніж iPhone 4s в ідеальному стані.

Хлопці ж звертають увагу на стан гаджета. Розбитий або подряпаний смартфон вони сприймають як ознака неохайності і злиднів.

Нагадаємо, iPhone 7 шокував мережа живучістю. Смартфон вижив в екстремальних умовах.

IPhone 7 пробув у воді 48 годин, і навіть вижив. Повідомляється, що аквалангіст випадково побачив дивний світ на самому дні океану. Виявилося, iPhone почав світитися через отриманого повідомлення.

Як повідомляв Знай.иа, інтернет стане зручніше: світові гіганти мережі оголосили про спільний проект.

Також Знай.иа писав, що китайці навчилися робити iPhone X, без антени. Неуважний покупець не відрізнить такі смартфони від оригіналу.